İnanılmaz Evlenme Teklifi

İnanılmaz Evlenme Teklifi Galeri18 Nisan itibariyle Youtube'da gösterilen "İnanılmaz Evlenme Teklifi" adlı video paylaşım rekorları kırıyor.


Kısa bir süre önce Youtube'a upload edilen ve hemen ertesinde Facebook'ta ve diğer sosyal paylaşım platformlarında çılgınlar gibi paylaşılmaya başlanan "İnanılmaz Evlenme Teklifi" adlı videonun aynı zamanda viral reklam olup olmadığı konusunda da tartışmalar sürüyor.


Videoda, sevgilisine evlenme teklif etmek için ülke ülke dolaştığını, saatlerce havada yolculuk yaptığını, otellerde ve dışarıda gecelediğini, birçok insanla tanıştığını açıklayan bir genç ve bu gencin kendisinin çektiğini iddia ettiği, birçok değişik ülkeden insanın Türkçe kelime telaffuzlarının görüntüleri bulunuyor. Video'nun sonunda da genç sevgilisine evlilik teklif ediyor.


Viral reklam olması ile ilgili tartışmaların kaynağında ise videoda gösterilen bir kredi kartı var. Bu bağlamda bunun Türk Hava Yolları'nın veya Miles & Smiles adlı uçuş mili toplama kartının viral reklam çalışması olduğu iddia ediliyor. Gencin kendi blogu olarak lanse ettiği "http://hepsiniseninicinyaptim.tumblr.com"da kullanılan Türk Hava Yolları'ndan alınmış biletlerin fotoğrafları da bu iddiaları destekler nitelikte.


Videoya şuradan ulaşabilirsiniz:


http://www.youtube.com/watch?v=RWC1EHpsJxw


Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları