Ölümsüzler (Immortals) Filmi Çok Yakında Sinemalarda


Ölümsüzler (Immortals) Filmi Çok Yakında Sinemalarda!


Ölümsüzler (Immortals) filminin senaristliğini Jason Keller, Charley Parlapanides ve Vlas Parlapanides üstlendi. Yönetmen koltuğunda ise Tarsem Singh oturuyor. ABD yapımı olan Ölümsüzler (Immortals) aksiyon, macera ve fantastik türlerde. Herkesin beklediği film 11 Kasım'da vizyona girecek.

Ölümsüzler (Immortals) Filminin Konusu


Film Antik Yunan'da geçmektedir ve Yunan mitolojisine dayanmaktadır. Zeus'un seçtiği ve tanrılar ve toprağını korumaktan sorumlu prens Theseus, kötü güçlere karşı savaş açar. Filmde tanrılar, insanlar, titanlar, barbarlar bulunmaktadır. Bir tarafta insanlar ve tanrılar, diğer tarafta ise titanlar ve barbarlar bulunmaktadır. Ancak, tanrılar bu savaşta, insanlık ya da Hyperionlar arasında seçim yapma yetkisine sahip değillerdir. Mickey Rourke, Titan Hyperion rolünü canlandırmaktadır ve insanlığa savaş açmıştır. Titan Hyperion, Epirus Yayı'nın peşindedir. Bu savaş silahı Savaş Tanrısı Ares tarafından üretilmiş olan bir savaş silahıdır.

Ölümsüzler (Immortals) Filminin Fragmanı

Ölümsüzler (Immortals) Filminin Oyuncu Kadrosu


Henry Cavill, Luke Evans, Kellan Lutz, Mickey Rourke, John Hurt, Isabel Lucas, Freida Pinto, Stephen Dorff, Mark Margolis, Stephen McHattie.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları