Kurban Bayramı Tatili'nde Büyükada'da Konaklama

Kurban Bayramı Tatili'nde Büyükada'da Konaklama


Kurban Bayramı Tatili'nde en uygun fiyatlar ile Büyükada Yörük Ali Tesisleri'nde konaklama fırsatı Grupfoni'den! Büyükada Yörük Ali Tesisleri'nde iki kişi bir gece konaklama Kurban Bayramı Tatili süresince 300 TL yerine sadece 139 TL! Kurban Bayramı Tatili dışında ise her gün sadece 89 TL!

Büyükada Yörük Ali Tesisleri Fırsatı

Büyükada Yörük Ali Tesisleri Fırsatı
Kurban Bayramı Tatili Süresince


Grupfoni fırsatı 6 Kasım – 10 Kasım tarihi arasında, yani Kurban Bayramı Tatili süresince geçerlidir. Fırsat fiyatı 300 TL yerine sadece 139 TL'dir. Bu fırsat fiyatına dahil olanlar; bungalow tarzı bir evde konaklama, açık büfe kahvaltı, odaya meyve ikramı, patates kızartması, iki adet bira veya alkolsüz içecek ve sınırsız çay.

Kurban Bayramı Tatili Dışındaki Günler

Kurban Bayramı Tatili Dışındaki Günler


Kurban Bayramı Tatili dışındaki günler ve haftanın her günü geçerli olacak fırsat için tarih aralıkları: 25 Ekim – 28 Kasım. Normalde 200 TL olan fiyat Grupfoni fırsatı ile sadece 89 TL'dir. Grupfoni fırsat iki kişiliktir ve fırsatın fiyatına dahil olanlar; bungalow tarzı bir evde konaklama, açık büfe kahvaltı, odaya meyve ikramı, patates kızartması, iki adet bira veya alkolsüz içecek ve sınırsız çay. Patates kızartması ve içecek ikramınız dilerseniz odanıza sevis edilecektir.

Büyükada Yörük Ali Tesisleri'ne giriş saati 14:00 ve tesislerden ayrılış saati 12:00'dır. 0 – 6 yaş arası çocuklar bu fırsattan ücretsiz olarak yararlanabilecektir.
Büyükada İskelesi ve Büyükada Yörük Ali Tesisleri arasında ücretsiz motor servisi vardır. Ancak hava koşullarına bağlı olarak değişmektedir bu yüzden gelmeden önce telefon ile bilgi almanız önerilir. Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir, tatilinizi uzatabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları