Sezen Aksu Barış Mesajları

Sezen Aksu Barış Mesajları Galeri

Sezen Aksu Barış Mesajları


Sezen Aksu, Londra'da Royal Alber Hall'da konser verdi. Bu sanatçının, Royal Alber Hall'daki bu zamana kadarki ikinci konseri idi. Sezen Aksu, "Sade bir vatandaş olarak illede 'barış' diyorum. Lütfen bütün evlatlarımızı, geleceğizimizi ve insanlığımızı kaybetmeden bir an önce 'barış'. Çünkü insanoğlunun hiçbir amacı onurlu bir barıştan daha değerli değildir" dedi. Ayrıca yine barış adına başladığı sözlerinin başında Sezen Aksu, "Ben her büyük acıda, ciğerimiz her sökülürcesine yandığında, Allah'ın ben bir daha nasıl şarkı söyleyeceğim derim. Sonra birden bire bakarım böyle kendi kendime bir şarkı mırıldanıyorum. Muhtemelen de derdime iyi gelebilecek bir şarkı. Artık o neyse...Ve hep o zaman hatırlarım ki; geçici de olsa şarkılar ağrı kesici gibidir bazen. Bu akşam aynı şeyi umut ediyorum. Bu çok derin, çok acı durumda birazcık elimizden tutsun benim şarkılarım. Başka ne diyeyim bilemiyorum.'' cümlelerini dile getirmişti.
Sezen Aksu, İngiltere'nin başkenti Londra'ki dev konserinde hayranlarına unutulmayacak dakikalar yaşattı. Sezen Aksu şarkıları ile muhteşem bir müzik ziyafeti verdi.

Fahir Atakoğlu Sahneye Çıktı


Konser sırasında sahneye çıkıp kısa bir piyano resitali veren özel konuk sanatçı Fahir Atakoğlu ve Fahir Atakoğlu'nun de içinde bulunduğu müzisyen grubu Sezen Aksu'ya sahnede eşlik etti. Sezen Aksu ''Öptüm'' adlı albümünden şarkılar seslendirdi. Konser sonrasında alkışlarla uğurlanan sanatçı, Sezen Aksu, yoğun alkışlar üzerine tekrar sahneye döndü ve Fahir Atakoğlu'nun yanına oturarak ''Arkadaş'' isimli şarkıyı seslendirdi.

Sezen Aksu Mesleğinin 30.Yılında


Türk Müziği'nin en önemli isimlerinden biri olan Sezen Aksu otuz yıldır 24 albüme ve 20 milyonun üzerinde albüm satışına imza attı. Son albümü ''Öptüm''ün Londra'da tanıtımı yapıldı. İlk defa bir Türk sanatçısının albümü yabancı bir firma markası ile yurtdışı marketlerinde yer alacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları