Müjdat Gezen Tiyatrosu'ndan "Dur Bi Dakka"


Müjdat Gezen Tiyatrosu'ndan Yeni Oyun


Apo Kaya, Müjdat Gezen Tiyatrosu'nun her cumartesi akşamı saat 20:30'da sahnelenecek olan ''Dur Bi Dakka'' adlı oyunu yazıp yönetiyor. Ebru Tekgündüz, Derya Karadaş, Cengiz Okuyucu ve Melina Özpromodos gibi genç oyunları kadrosunda bulunduran Müjdat Gezen Tiyatrosu herkesi kahkahalara boğacak.

Müjdat Gezen Tiyatrosu ''Dur Bi Dakka''nın Konusu


Bir meleğin hata yapması ile Türkücü Salim Yavaş'ın hayatına gereğinden önce son verilmiştir. Öbür dünyada olayın farkına varan Salim, dünyaya geri gönderilmek ister. Ancak meleklerin tüm çabalamalarına rağmen Salim'i geri göndermeyi başaramazlar. Nedeni ise Salim'in ölmeden önce, mafyalar tarafından dövüldükten ve öldüğü anlaşıldıktan sonra cesedinin parçalara ayrılıp yok edilmesidir. Ancak bu olaya şahit olan biri vardır ve mafya bu durumun farkına varınca bu kişinin peşine düşerler. Olayın şahidini araba ile ezip kaçarlar ancak görgü şahidi Ayhan Kara ölmez ve bu kazadan sonra bitkisel hayata girer. Melekler olanlardan haberdardır ve Salim'in ruhunu Ayhan'ın bedenine koymaya karar verirler. İntikam ateşi ile yanan Salim'i yeni bedeninde bir sürpriz beklemektedir.
Müjdat Gezen Tiyatrosu ''Dur Bi Dakka'' komedisi geniş bir kadro ile geliyor. Oyuncular; Derya Karadaş, Cengiz Okuyucu, Ebru Tekgündüz, Melina Özprodomos, Sibel Taka, Enis Aybar, Ergun Doğmacı, Korhan Herduran, Alican Yarka, Murat Arda, Faruk Ural, Murat Şahan ve Cihan Gümüş. Mustafa Üstündağ ve Orhan Eşkin ise konuk oyuncu olarak rol alacaklar.
Müjdat Gezen Tiyatrosu ''Dur Bi Dakka'' her cumartesi akşamı 20:30'da sahne alacak. Müjdat Gezen Tiyatrosu ''Dur Bi Dakka'' komedisi için biletler Biletix'ten ya da salonun girişinden temin edilebilecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları