Ebru Gündeş Anne Oldu

Ebru Gündeş Anne Oldu


15 Ekim sabahı Alara isimli kızını dünyaya getiren Ebru Gündeş anne oldu. İlk doğumunu yapan sanatçı özel bir hastanede sezeryan ile doğum yaptı. Ebru Gündeş doğumdan sonra, "Bu mesajı okuduğunuza göre kızım Alara sağlıkla dünyaya gelmiş demektir. Mutluluğumu ve heyecanımı paylaşan herkese sonsuz teşekkürler." şeklineki mesajı ile sevincini hayranları ile paylaştı.
Alara bebek 3 kilo 400 gram ve 49 santimetre olarak dünyaya geldi.

Ebru Gündeş Bebek İçin Eşine Teşekkür Etti

Ebru Gündeş Bebek İçin Eşine Teşekkür Etti


"Dünyanın en güzel hediyesi için eşime çok teşekkür ediyorum. Allah olmayanlara nasip etsin. Bebek biraz kendine gelsin, herkes görecek." şeklinde konuştu.

Alara İsmini Reza Zarrab Koydu


Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab'a teşekkür ettikten sonra sözlerine şunları ekledi: Evde Reza Bey'in sözü geçiyor. Kız istedi kız oldu. İsmi için "Alara" dedi, Alara oldu. Allah olmayanlara da bu güzel duyguyu nasip etsin". Doğum ve emzirme hakkındaki görüşlerini de paylaşan Ebru Gündeş "Rabbime şükrediyordum. Böyle geçsin istiyordum. Allah'a bin şükür Alara'mızı aldık, gidiyoruz.O kadar karma karışıktı ki duygularım... Emzirme denen şey hakikaten çok acayip bir şeymiş. O duygu çok güzel. Allah'a bize yaşattığı için şükürler olsun" dedi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları