Eurovision'a Gidecek İsim Belli Oldu

Eurovision'a Gidecek İsim Belli Oldu


Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil edeceği henüz belli değil iken Milliyet Gazetesi, Cadde eki yazarı Tolga Akyıldız bugünkü ekte;

Atiye Eurovision'da!

Atiye Eurovision'da!''Geçenlerde bir şey duydum, inanmadım. Bu yıl Eurovision'da ülkemizi Atiye'nin temsil edeceği kesinleşmiş. İşin bu kadar erken bitirilmesinde Atiye'nin babasının özel bağlantılarının etkili olduğu söyleniyor. Atiye Deniz, bana sorarsanız çoktan hak etti Eurovision'a gitmeyi. Başarılı da olacaktır. Ancak TRT yetkililerine öyle özel bağlantı falan sökmez değil mi? Önemli olan Türkiye'nin kazanacağı başarı ve en doğru ismi seçmektir. Yoksa geçen sene şiddetle Atiye'den kaçarken bu sene bu kadar erken Atiye'yi seçmeleri herkesin kafasını karıştırabilir.'' şeklinde yazısında bir bölüm paylaştı. Eurovision 2011'deki başarısızlığın ardından bu yıl Türkiye'yi Eurovision'da kimin temsil edeceği sorusu büyük bir meark konusu idi.

Eurovision 2012


Eurovision 2012'nin yarı finalleri 22 Mayıs ve 24 Mayıs tarihlerinde, Eurovision 2012'nin finalinin ise 26 Mayıs'ta yapılması planlanıyor. 57. kez gerçekleşecek olan yarışma Azarbaycan'ın Bakü şehrinde düzenlenecek. Hatırlanacağı üzere Eldar & Nigar'ın seslendirdiği "Running Scared" şarkısı ile birinci olan Azerbaycan, yarışmaya ev sahipliği yapma hakkı elde etti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları