''Yok Böyle Dans''ta Jüri Değişikliği

''Yok Böyle Dans''ta Jüri Değişikliği


'Yok Böyle Dans' programı yayına girmeden jürisinde değişiklikler yapıldı. 'Yok Böyle Dans'ın jürisinde olması beklenen Asena, jüriden çıkarıldı. İddialara göre ise buna sebep olan şey, Asena'nın İbrahim Tatlıses'in evliliği hakkındaki yaptığı açıklamaları idi. Bu açıklamalar üzerine Acun Ilıcalı ile bağlantıya geçen İbrahim Tatlıses, Acun Ilıcalı'dan Asena'nın jüriden alınmasını istedi. Asena yerine geçen isim ise dünya güzeli Azra Akın oldu.

Azra Akın Konuşmadı

Azra Akın Konuşmadı


'Yok Böyle Dans' yarışmasının jürisinde yer alan Azra Akın kendisine yöneltilen sorulara yanıtsız kaldı. Azra Akın "Benim hiçbir şeyden haberim yok. Teklif geldi kabul ettim, benimle ilgili bir durum yok" şeklinde bir açıklamada bulundu.

Azra Akın – Kıvanç Tatlıtuğ


Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ beraber mi? Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ yollarını uzun süre önce ayırmış ancak tekrar bir araya gelmişti. Şimdi ise dedikodulara göre Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki ilişkinin bittiğine dair olan dedikoldular devam ediyor.
Gazetecilerin sorularını Azra Akın "Bana özel yaşamımı sormayın, cevap veremem" şeklinde yanıtladı. Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ sessizliklerini korurken gelecek günler iklinin ayrılıp ayrılmadığını gösterecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları