Limango – Gülben Ergen – Milli Eğitim Bakanlığı Kampanyası

Limango Designers Studio Farkı ile ''Çocuklar Gülsün Diye'' Eastpak Çanta Kampanyası


Gülben Ergen ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile yürütülen ''Çocuklar Gülsün Diye'' kampanyası Limango ile hayat buluyor. ''Çocuklar Gülsün Diye'' kampanyası ile elde edilecek tüm gelir, Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağışlanacaktır. Tek yapmanız gereken sizin de bir çanta satın almanız ve bu proje ile Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne destek vermeniz...

''Eastpak Artist Studio'' projesi kapsamlı Eastpak Çantalar


Eastpak tasarım çantalar, 19 ünlü ismin üzerinde çalışması ile yeni baştan yaratıldı. Ünlü isimler çocuklar için bir araya geldi ve Eastpak çanta firmasının yürüttüğü kampanya için çanta tasarladılar. Aralarında Gülben Ergen, Pınar Altuğ, Ece Şirin, Tülin Kermen, Bahar Korçan, Deniz Marşan, Zerrin Tekindor, Cengiz Abazoğlu, Atıl Kutoğlu, Bihter Aida Pekin, Derya Baykal, Tuvana Büyükçınar, Özgür Masur, Başak Fransez ve Beren Saat'in bulunduğu gruba özgün tasarımları ile kağıt tasarımcısı Deniz Doğruyol da katkıda bulundu.
Birbirinden şık bu çantalar ile ''Çocuklar Gülsün Diye'' kampanyasına destek ile siz de bir çocuğun gülümsemesine katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayınız ki tüm gelir, Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağışlanacaktır. Eastpak Artist Studio projesi tüm Avrupa'da eş zamanlı olarak yürütülmektedir.
Ünlü isimlerin çocuklara destek olmak amacı ile bir araya gelip tasarladığı Eastpak çantalardan siz de satın alıp siz de çocuklarımıza destek olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları