Sacit Arslan, Bülent Ersoy İçin ''Askerlik Arkadaşım'' Dedi

Bülent Ersoy, ''Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan ile flört etmiştim. Oğlu Sacit'in cici annesiyim'' demiş ve herkesi şaşırtmıştı. Buna yanıt Star TV'de canlı yayına çıkan Sacit Aslan'dan geldi. Sacit Aslan ''Duymayan Kalmasın'' isimli programda şok açıklamalar yaptı.

Bülent Ersoy Askerlik Arkadaşım


Canlı yayında Bülent Ersoy'un asker selamını taklit eden Sacit Aslan, “Evet Bülent Ersoy doğru söylüyor; benim cici annem. Ama aynı zamanda askerlik arkadaşım. İkimiz de bahriyeliydik. Bülent amiral botlarında, ben de hücum botlarında görevliydim. Haliç’teki Taşkızak Tersanesi’nde karşılaşırdık. Yıllar sonra ‘Bülent Bey’ dediğim için beni mahkemeye verdi. Ama hakime, “Hanımefendi askerlik arkadaşım olur” deyince dava düştü. Şimdi Bülent ile iki günde bir görüşüyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sevgililerimi Dövdüm


Sacit Aslan sadece Bülent Ersoy ile ilgili değil, geçmişinde dövdüğü sevgililerinden de bahsetti. "Ben sütten çıkmış ak kaşım değilim. Evliyken yasak ilişki yaşadığım Sibel Turnagöl'e dayak attım. Bir de Yüksel Uzel sevgilimdi. Beni aldattığını öğrenince, onurum zedelendi. Çalıştığı gazinoyu bastım ve dövdüm. Hayatımda ilk kez o gece sarhoş olmuştum." şeklinde konuştu.
Şok itiraflarda bulunan Sacit Aslan, babasının da geçmişte Bülent Ersoy, Zeki Müren, Gönül Yazar ve Selami Şahin'i dövdüğünü açıkladı.

Helalleşemediğimiz İçin Çok Üzgünüm


Bir trafik kazasında hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Aslan'ın öldüğü geceye dair de konuşan Sacit Aslan, “Selçuk ile kavga etmiştim. Kaza gecesi beni 3 kere ısrarla aradı. Kızgın olduğum için telefonu açmadım. Sabaha karşı da acı haberi aldım. Helalleşemediğimiz için çok üzgünüm” cümlelerini sarfetti.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları