Polaris Ayakkabılarda Etiketin Yarısı Fırsatı

Polaris Ayakkabılarda Etiketin Yarısı Fırsatı: Polaris ayakkabı modellerinde etiketin yarısı fiyat uygulaması başladı. Göz alıcı yepyeni polaris ayakkabı modelleri en çarpıcı fiyatlar ile Polaris mağazalarında sizleri bekliyor.

Polaris 5 Nokta


Polaris 5 Nokta, özel bir taban sistemidir. Ortopedik Polaris ayakkabılar için özel olarak geliştirilmiş Polaris 5 Nokta ile ayaklarınız hiçbir zaman ağrımayacak ve huzur bulacaksınız. Polaris 5 Nokta İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Biomekanik Araştırma Laboratuvarı'nda özel olarak geliştirilmiştir.

Polaris Refleks Point


Refleks masaj tabanlığı Polaris 5 Nokta ürünleri için özel olarak üretilmiştir. Bu tabanlığın faydaları; kan dolaşımın
ı iyileştirmesi, solunum alanlarını ve üst karın bölgesini rahatlatması olarak özetlenebilir. Bu sistem ayak tabanındaki beş noktaya masaj yaparak vücudu baştan aşağıya rahatlatır ve sizlere sağlıklı ayaklar kazandırır.

Polaris Flexible Serisi

Türkiye'de bir ilk Polaris'ten geldi! İç ve dış esnekliği ile Polaris Flexible Serisi ayaklarınızı bir eldiven gibi sararak sizlere inanılmaz bir esneklik sağlıyor. Polaris, size hem en yakışacak modeli seçmeniz için farklı alternatifler sunarken, hem de ayak sağlığınızı önemsiyor. Polaris ayakkabı modelleri hem şık hem de ayak sağlığınızı koruyacak niteliktedir. Polaris ayakkabı modellerini tercih ettiğiniz sürece ayak ağrılarınıza elveda diyeceksiniz. Unutmayınız ki yanlış ayakkabı seçimi ayaklarınızda kalıcı deformasyonlara sebep olabilir. Ayrıca tırnak batmalarına, mantarlara, basma bozukluğuna, nasırlara da sebebiyet verirler.

Polaris Ayak Bakım Ürünleri


Polaris ''Bakımlı Ayak Sağlıklı Ayaktır'' sloganı ile satışa sunduğu ayak bakımı ürünleri ile de ayak yorgunluğunuzu azaltmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, Polaris Foot – Soft ürünü E-5 vitaminlidir ve nasır önleyici özelliğe sahiptir.
Polaris ayakkabı sizlere istediğiniz her ayakkabı modelini ayak sağlığınızı da düşünerek sunuyor. Tüm polaris mağazalarında geçerli olan etiketin yarısı kampanyası ile en güzel Polaris ayakkabı modellerine sahip olun. Etiketin yarısı kampanyasını görüntülemek için tıklayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Ayakkabı ›