Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) Filmi Sinemalarda!

Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) Filmi Bugün Vizyona Girdi!


Senaryosunu Dan Fogelman'ın yazdığı, Glen Ficarra ve john Requa'nın yönettiği film Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) bugün vizyona girdi. Orijinal dili İngilizce olan film ABD yapımı ve komedi ile drama türlerinde. Sinemaseverler için yeni bir alternatif olan bu filmi yani Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) filmini izlemeyi unutmayın.

Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) Filminin Konusu


Steve Carell, filmdeki ismi ile Cal Weaver, görünüşte mükemmel bir hayata sahiptir. Genç yaşında aşık olup evlendiği karısı, sevimli çocukları, mükemmel bir işi ve başarılı bir iş hayatı vardır. Ancak bu rüya gibi güzel hayat çok uzun sürmeyecek ve karısının onu aldattığını öğrenmesi ile son bulacaktır. Sevdiği karısı, Julianne Moore, filmdeki ismi ile Emily'nin onu aldatması hayatını tümüyle değiştirecektir.
Karısı ile ayrıldığında kırkının üzerinde, orta yaşlarda olan Cal, bir gün bir barda Ryan Gosling, filmdeki ismi Jacob ile tanışır. Çapkınlık ve flört etme konusunda o kadar iyi olmayan Cal'ın, bu gençten öğreneceği çok şey vardır. Jacob, aşk meşk konularında oldukça başarılıdır ve Cal'a bu işin püf noktalarını öğretecektir. Cal, bir taraftan bekar bir hayat sürdürmenin inceliklerini öğrenmeye çalışırken, diğer taraftan da ergenlik çağına erişmiş çocukları ile olan ilişkisini dengede tutmaya çalışmaktadır. Ve bir gün Cal kendisini bir aşk üçgeni içerisinde bulur. Her şeyi dengede tutmaya çalışan ve bu aşk üçgenini çözmeye çalışan Cal'ın muhteşem hikayesi...

Çılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) Filminin FragmanıÇılgın Aptal Aşk (Crazy, Stupid, Love) Filminin Kadrosu


Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Analeigh Tipton, Jonah Bobo, Joey King, Marisa Tomei, John Carroll Lynch, Kevin Bacon, Liza Lapira.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları