Korku Evi (Dream House) Filmi 30 Eylül'de Vizyona Girdi

Korku Evi (Dream House) Filmi 30 Eylül'de Vizyona Girdi Galeri

Korku Evi (Dream House) Filmi 30 Eylül'de Vizyona Girdi

Senaryosunu David Loucka'nın yazdığı, Jim Sheridan'ın yönettiği Korku Evi (Dream House) filmi vizyona girdi. Filmin türü, gerilim ve dram.

Korku Evi (Dream House) Film Konusu

Film, bir ailenin hayallerindeki eve taşınması ile başlar. Ancak bu aile, bu evde kendilerinden önce yaşayan ev sahiplerinin başına gelenlerden habersizdir. İlerleyen zamanda, aile, eski ev sahiplerinin korkunç bir suça kurban gittiklerini tecrübe edecektir.

Ünlü İrlandalı yönetmen Jim Sheridan bu son filmi Korku Evi (Dream House)'dan önce Sol Ayağım (My Left Foot: The Story of Christy Brown), Babam İçin (In the Name of the Father), Boksör (The Boxer), Yeni Bir Ülkede (In America) ve Kardeşler (Brothers) gibi başarılı filmlere imza attı. Dram öğelerinin ağır bastığı filmlerinden diğer biri olan Korku Evi (Dream House) vizyona girdi.
Film ayrıca kısa bir süre önce evlenen Daniel Craig ve Rachel Weisz arasındaki aşk tohumlarının atıldığı film olarak da biliniyor.

Korku Evi (Dream House) Film Fragmanı

Korku Evi (Dream House) Film Oyuncuları

Daniel Craig, Naomi Watts, Rachel Weisz, Marton Csokas, Claire Geare, Elias Koteas, Jane Alexander, Brian Murray, Gregory Smith, Jonathan Potts, Niquel Henry

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları