''Sanemiko'' ile Hayatınıza Renk Katın

''Sanemiko'' ile Hayatınıza Renk Katın Galeri


New York'u, Paris'i, Londra'yı ve Moskova'yı ayağınıza getiren, rengarenk şeker tadında tasarımlarıyla karşınızda Sanemiko.

Sanemiko, blogunda kendi tasarımları olan sıradışı, cıvıl, cıvıl rengarenk ayakkabılar, çantalar ve cüzdanları sergiliyor. Her biri tek tek el boyaması olan ayakkabı, çanta ve cüzdanlar birer sanat eseri adeta. Sanemiko'nun eserleri için kullandığı temalar biribirinden farklı: dünyanın en güzel şehirleri New York veya Paris temalarının yanı sıra rengarenk lolipoplar, şekerler, cupcakeler bunlardan sadece birkaçı. Ayrıca özel sipariş üzerine de ayakkabı, çanta ve cüzdan hazırlanıyor.
Ayrıntıları sanemiko.blogspot.com'dan öğrenebilirsiniz. Kendi deyimiyle alışverişe, süse püse, modaya, özellikle de ayakkabılara düşkün olan Sanemiko'nun tasarımlarıyla bir masal diyarına, bir çocukluk saflığına, daha renkli ve iyimser bir dünyaya dalabilirsiniz. Hayatınıza renk katmak ve her biri mutluğun bir resmi olan bu çanta, ayakkabı ve cüzdanları sanemikoshop.blogspot.com' dan edinebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları