Şeytanın İni (Red State) Vizyona Girdi

Şeytanın İni (Red State) Vizyona Girdi Galeri

Kevin Smith'in yazıp yönettiği film bir korku ve gerilim filmi. ABD yapımı Şeytanın İni (Red State) 30 Eylül'de vizyona girdi.

Şeytanın İni (Red State) Film Konusu

Üç lise öğrencisi bir gün internet üzerinden grup seks daveti alırlar. Heyecanlanan gençler sırf eğlence olsun diye bu davete cevap verirler ancak bu cevap onların kaderini değiştirecektir. Bu gençler oldukça muhafazafar bir dini grup tarafından kaçırılır. Acımasız dini grup bu gençlere, küçük çocukların önünde ölümüne işkence edecektir. Liderleri Abin Cooper olan bu dinci grup sadece kendi yaşayış tarzlarını benimsemektedir. Bu tarz dışındaki hayatları onaylamamakta ve bu hayatları süren insanları kendi kriterlerince kınamaktadırlar. Ayinsel bir şekilde cezalandırılan bu gençler için ise, dinci tarikatın elinden kurtulmak neredeyse imkansızdır. Polis ekipleri kaçırılan gençlerin bulunduğu binayı çevrelediğinde, tarikatın işkence dozu artacak ve tarikat iyice acımasızlaşacaktır. Film yönetmeni Kevin Smith, Tezgahtarlar (Clerks) adlı tv serisi ile ünlendi. Kevin Smith'in son çalışması Şeytanın İni (Red State) eleştirmenler tarafından pek beğenilmemekle birlikte karşılaşılabilecek ve gerçek hayatta da benzerlerini görebileceğimiz olayları sinemaya yansıtması bakımından takdir topluyor.

Şeytanın İni (Red State) Film Oyuncuları

Michael Angarano, Deborah Aquila, Nicholas Braun, Ronnie Connell, Kaylee DeFer, John Goodman, Melissa Leo, Anna Gunn, Kyle Gallner, Stephen Root, Ralph Garman

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Braun
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları