Hakan Yıldırım Koton 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Vitrinlerde

Hakan Yıldırım Koton 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Vitrinlerde GaleriÜnlü tasarımcı Hakan Yıldırım'ın Koton için hazırladığı İlkbahar Yaz Koleksiyonu mağazalarda yerini aldı

Son Paris Moda Haftası'ndaki defilesiyle uluslarası moda eleştirmenlerinin de beğenisini toplayan Hakan Yıldırım'ın tasarımları Koton mağazalarında taze bir hava estiriyor. Ünlü tasarımcıyla geçtiğimiz yıl yapılan anlaşmadan sonra ürünlerinde köklü değişiklikler yapan Koton, 'Hakan Yıldırım for Koton' ile ünlü bir markayı Nişantaşı'na gidemeyenlerin ayağına götürüyor. Ne de olsa Koton mağazası Türkiye'nin hemen her ilinde bulunuyor.
Hakan Yıldırım 2011 ilkbahar yaz koleksiyonunda yine her zevke ve her yaşa hitab edecek kıyafetler yer alıyor. Spor ama bir o kadar da zarif olan kısa şortlarda uçuk pembe, açık yeşil, krem renkleri kullanılmış, beller kendi kumaşından kuşaklar veya fırfırlarla harektlendirilmiş. Etek boyu kısa olan elbiselerde siyahın yanı sıra, nude ve krem tonlar kullanılmış. Pastel renklerin hakim olduğu koleksiyonda bol bol fırfır drape ve dantel detayları kullanılmış. Koleksiyon kısa şortlar, kısa elbiseler, straplez elbiseler, kısa etekler ve ipeksi bluylardan oluşuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları