Demi Moore ile Eşi Ashton Kutcher Boşanıyor mu?

Demi Moore ile Eşi Ashton Kutcher Boşanıyor mu?

Demi Moore ile Eşi Ashton Kutcher Boşanıyor mu?


Demi Moore ve kendisinden on altı yaş küçük olan kocası Ashton Kutcher'ın boşanacağı iddia ediliyor. İddialara göre Demi Moore ve Ashton Kutcher arasında ayrılık rüzgarları esiyor. ABD'deki magazin sitelerinde, Ashton Kutcher'ın eşi Demi Moore'u yirmi üç yaşındaki genç bir kadınla aldattığı ve bunun üzerine Demi Moore'un ayrılık kararı aldığı yer alıyor. Altı yıllık evliliğini bitirmeye karar veren Demi Moore, rivayete göre bir avukata haber verdikten sonra kayıplara karıştı.
Bu iddialar hakkında ise ABD magazin basını, zaten ikilinin aylardır ayrı yaşadığını ve Ashton Kutcher'ın bu ilk kez aldatışı olmadığını söylemektedir. Ayrıca ABD magazin basınının öne sürdükleri arasında, Ashton Kutcher'ın bir ara ünlü pop şarkıcı Britney Spears ile gizli bir ilişki yaşadığı yer alıyor.
Ayrıca, People Dergisi, geçen hafta altıncı evlilik yıl dönümlerini ayrı geçiren Demi Moore ve Ashton Kutcher'ın artık ayrı dünyaların insanları olduklarını yazdı.

Demi Moore


1962 yılı doğumlu Amerikalı oyuncu. Demi Moore, Hayalet / Ghost, Ahlaksız Teklif / Indecent Proposal ve Taciz / Disclosure filmleri ile Hollywood'un en çok aranan ve en pahalı aktrislerinden biri oldu. Demi Moore, daha önceki evlilikleri Freddy Moore ve Bruce Willis'den sonra kendisinden on altı yaş genç olan ünlü ve genç aktör Ashton Kutcher ile evlenmiştir.

Ashton Kutcher


1978 doğumlu Amerikalı oyuncu, sunucu ve yapımcı. Ashton Kutcher modellikten sinemaya geçiş yapmıştır. Çok ses getirmiş olan “Kelebek Etkisi” filminin başrol oyuncusu ve yapımcısıdır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları