Kate Nash İstanbul Konseri 13 Nisan'da Babylon’da

Kate Nash  İstanbul Konseri 13 Nisan'da Babylon’da Galeri


Son yılların en popüler genç vokallerinden Kate Nash 13 Nisan'da İstanbul'da bir konser verecek.

Kültürlerarası bir anlayışla müzikseverlere her zaman değişik bakış açılarının toplandığı zengin bir program sunan Babylon'da, Indie Nation by Nike sponsorluğunda gerçekleşecek konser, Kate Nash'in ilk Türkiye konseri olacak.
Çocuk yaşlarda müziğe ilgisi ortaya çıkan Kate Nash, profesyonel müziğe 2007 yılında, henüz 19 yaşındayken, yaptığı iki şarkılık bir EP ile ilk adımını atıyor. Nash'in İzlanda’da kaydettiği mini albüm Moshi Moshi Records tarafından yayınlanıyor ve kısa sürede çok ilgi görüyor. Fiction Records'tan çıkardığı ''Made of Bricks'' adındaki ikinci albümü ile uluslarası başarı sağlayan Kate Nash, 'Foundations', 'Mouthwash' ve 'Pumpkin Soup' gibi şarkılarıyla uzun süre listelerde kalıyor.
2009 yılında 'My Best Friend Is You' isimli ikinci albümünü yayınlayan Nash'ın tarzında bir değişim ve olgunlaşma görülüyor. İlk albümdeki indie hassasiyeti ve deneyselliği ikinci albümde yerini riot girl ve motown'un enteresan bileşimine bırakıyor. Solo kariyerinin yanında ‘The Receeders’ isimli punk grubunda bas gitar çalan Kate Nash’in İndie-Rock tarzında yaptığı müziği, daha çok kendine ait hikayeleri ve hayata dair düşüncelerini yansıtıyor. Kate Nash konseri 13 Nisan Çarşamba günü saat 22.00'de Babylon’da. Kate Nash konseri için blet fiyatları şöyle: 50 TL/ Öğrenci 35 TL.
Yer:      Babylon
Adres: Şehbender Sokak No:3
Tünel-Asmalımescit-Beyoğlu

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları