İstanbul Shoppingfest İndirimleri ve Sürprizleri Devam Ediyor

İstanbul Shoppingfest İndirimleri ve Sürprizleri Devam Ediyor Galeri


18 Mart'ta başlayan ve 26 Nisan'a kadar devam edecek olan İstanbul Alışveriş Şenliği kapsamındaki indirim ve fırsat kampanyaları son sürat devam ediyor.

Yaklaşık 95 modern alışveriş merkezi ile Taksim, Bakırköy, Nişantaşı, Bahariye, Bağdat Caddesi gibi İstanbul'un işlek alışveriş noktalarında devam eden Shoppingfest kapsamında birçok mağaza %50'lere varan indirimlerle alışveriş tutkunlarını çekiyor.
Makul fiyatları ve kalitesiyle Türkiye'nin en sevilen teknoloji mağazaları arasında olan Media Markt da sürpriz kampanyalar ve indirimler sunmaya devam ediyor. Media Markt Pendik ve Media Markt Güneşli 212, Shoppingfest süresince her gün saat 23'e kadar hizmet veriyor. Evini yenilemeyi düşünen ve teknoloji tutkunları için Media Markt'da yer alan, yabancı ve yerli marka, plazma televizyon, küçük ev aletleri, bulaşık ve çamaşır makineleri ile buzdolaplarının cazip ve kalite avantajları Media Markt müşterilerinden yoğun ilgi görüyor.

Stefanel Mağazalarında da Sürprizler devam ediyor

Stefanel sıradışı tasarımlardan oluşan koleksiyonunda İstanbul Shopping Fest kapsamında uyguladığı günlük, haftalık indirimleri ve kampanyalar ile alışveriş tutkunlarına harika avantajlar sunmaya devam ediyor. Dönüştürüyor. Stefanel'de müşterileri sürpriz hediyeler, avantajlı fiyatlar ve her güne ayrı promosyonlar bekliyor. 9 Nisan’da Suadiye Stefanel’de Esin Maraşlıoğlu koleksiyonunda yapılacak kampanyanın yanı sıra 26 Nisan uzun gece alışverişinde de sürprizler devam edecek. Birçok mağazada ve markada da İstanbul Shopping Fest’e özel fırsatlar ve kampanyalar gerçekten çok avantajlı, sakın kaçırmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları