Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleri ile Geliyor

Kurtlar Vadisi Yeni Bölümleri ile Geliyor

Kurtlar Vadisi Pusu Bugün İzleyici Karşısına Çıkıyor!


Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayına girmesi geçen hafta perşembe günü girmesi beklenirken, aynı saatteki Beşiktaş – Maccabi Tel Aviv maçı sebebiyle yayınlanmasının bir hafta ertelendiği TNT kanalı internet sitesinde duyurulmuştu. Dizinin yeni bölümlerini heyecan ile bekleyen dizinin tutkunları Kurtlar Vadisi Pusu'yu bu akşam izleyebilecek. Yeni sezonun fragmanı internette şimdiye kadar dört milyon kez izlendi.

Kurtlar Vadisi Pusu TNT Ekranlarında– Efsane Geri Dönüyor


Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona TNT ekranlarından merhaba diyor. 22 Eylül akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni sezonunun ilk bölümü heyecanla bekleniyor. En son bölümünde kızının hala yaşadığını öğrenen Polat Alemdar “Bana kızımı verin, ne istiyorsanız yapayım” demişti.

Aksiyon ve Macera Tüm Hızı ile Sürecek


Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezona da eski sezonları aratmayacak nefes kesen sahneler ile devam edecek. Haziran ayında en heyecanlı yerinde sezon tatiline giren dizi, merakla bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Pusu'ya Yeni Bir İsim Katıldı


Kadroya katılan sürpriz isim, dizide “Kara” karakterini canlandıracak olan Hakan Boyav. "Bu takıma katıldığım için çok mutluyum" diyen Hakan Boyav, yeni sezonda dizinin en önemli karakterlerinden biri olan “Kara”yı nasıl oynayacağı da dizi fanatikleri için bir merak konusu.
Kızının yaşadığını öğrenen Polat Alemdar ne yapacak? Kızına kavuşabilecek mi? Polat Alemdar ve takımını bekleyen sürprizler neler? Gibi soruların yanıtlarını dizi fanatikleri 22 Eylül'den itibaren TNT ekranlarından öğrenecek.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları