Çılgın Çocuklar 4D (Spy Kids 4) Vizyonda!

Çılgın Çocuklar 4D (Spy Kids 4: All the Time in the World ) Vizyonda!


Sinema tutkunları için bir yeni film daha! Senaryosunu ve yönetmenliği Robert Rodrigez'in üstlendiği Çılgın Çocuklar ( Spy Kids 4: All the Time in the World ) filmi geçen hafta vizyona girdi. Aksiyon, macera ve komedi türlerinde olan film, ABD yapımı.

Çılgın Çocuklar 4D ( Spy Kids 4: All the Time in the World ) Film Konusu


Jessica Alba filmdeki ismi ile Marissa Cortez, kendisini ailesine adamak üzere gizli ajanlık görevinden ayrılır. Ancak özel servisteki görevine geri dönmesini gerektirecek bir haber alır. Bu haber, zamanın dengesi ile oynayarak dünyayı yok etmeye çalışan kötü adam Danger D'Amo'nun harekete geçtiği gerçeğidir. Marissa Cortez ajanlık görevini kocası ve çocuklarından saklamaya çalışır ancak bir şekilde, kocasından saklamayı başarsa da çocukları Rowan Blanchard ve Mason Cook'un bu gerçeği öğrenmesine engel olamaz.
Birçok başarılı filmde imzası bulunan yönetmen Robert Rodriguez' in yeni filmi Çılgın Çocuklar 4D (Spy Kids 4: All the Time in the World ) ülkemizde vizyona girdi. Jessica Alba'nın çocukları ile birlikte dünyayı kurtarmaya çalışmasını 3D değil 4D olarak izleme şansı bulacaksınız. Ülkemizde ilk kez bir film Aroma Scope, yani dördüncü bir boyut ile izlenilebilecek. Beyazperdeye dördüncü hissi yani kokuyu da dahil edecek olan bu film Aroma Scope tekniği yönü ile de merak uyandırdığından heyecanla beklenmekte idi.

Aroma Scope Nedir?


Aroma scope sinemaya girişte bilet alanlara verilecek olan koku kartlarıdır. Bu kartlar, filmin hangi sahnesinde nereyi kazıyıp koklamanız gerektiğini gösterir. İlgili numarayı kazıdığınızda, örneğin mutfakta çekilen bir sahnede, pişirilen yemeğin kokusunu kazıyacağınız kartlarda Aroma Scope tekniği ile bulabileceksiniz. Sinema artık sadece görme ve işitmeden ibaret değil, aynı zamanda şimdi başka bir duyu olan koku da ekleniyor.

Çılgın Çocuklar 4D ( Spy Kids 4: All the Time in the World ) Film FragmanıÇılgın Çocuklar 4D ( Spy Kids 4: All the Time in the World ) Oyuncu Kadrosu


Jessica Alba, Joel McHale, Rowan Blanchard, Mason Cook, Jeremy Piven, Antonio Banderas

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları