Beyonce Hamile

Beyonce Hamile Galeri


Beyonce Hamile


Beyonce Hamile Olduğunu Hayranlarına Sahnede Duyurmuştu


MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde Beyonce, gazetecilere poz verirken, bir sürprizinin olduğunu belirterek, belirginleşmeye başlayan karnını gösterip bir bebek beklediğini açıklamıştı. Buna rağmen sahneye çıkıp, performansı ile izleyenleri büyüleyen bir sahne showuna imzasını atmıştı. Beyonce showunun ardından karnını ovuşturunca salonu dolduran kalabalık alkış ve çığlıklar ile inlemişti. Seyirciler arasındaki Beyonce'nin üç yıl önce New York'ta evlendiği kocası Jay-Z'nin ise mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Hamile Beyonce Annesi ile Podyuma Çıktı

Hamile Beyonce Annesi ile Podyuma Çıktı


Güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde annesi ile birlikte kurduğu “House of Dereon” adlı markanın defilesinde idi. Beyonce annesine hayranlığını dile getirdi ve markanın bir hamile koleksiyonu da piyasaya süreceğini belirtti.


Beyonce'nin Hamileliği Yeni Twitter Rekoru


Saniyede 7,196 twit ile daha önce rekor Kadınlar Dünya Kupası'nda idi. Hatta Irene kasırgası bile saniyede 3,000 twit alırken, Beyonce'nin hamile olduğunu açıklamasının ardından yeni Twitter rekoru geldi. Beyonce'nin hamileliği Twitter'da saniyede 8,868 twite ulaştı. Böylece Beyonce dünya gündemindeki yerini, sosyal ağlardaki bu büyük yankı ile kanıtlamış oldu.

Başarılı Sanatçı İstediklerini Zamanla Bir Bir Elde Ediyor


Önce başarılı bir şöhret yaşamı... Ardından mutlu bir beraberlik ve şimdide anneliğe hazırlanan Beyonce, otuz yaşına geldiğinde hayattan beklentilerinin önemli bir kısmına erişmiş olacak. Artık tam bir aile olmanın vakti olduğunu düşünen Beyonce, Jay-Z'den bebek bekliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları