Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) Bu Hafta Vizyona Girdi!

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) Bu Hafta Vizyona Girdi!


Senaryosunu Roberto Orci veAlex Kurtzman'ın yazdığı, yönetmenliğini Jon Favreau'nun yaptığı Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) filmi bu hafta vizyona girdi. Bilimkurgu, Western, Aksiyon ve Macera sahnelerini barındıran film ABD yapımı.

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) Film Konusu


Geçmişini hiç hatırlamayan bir yabancı, Craig, kendini Arizona'da, 1873 yılında, Absolution adlı bir Çöl kasabasında bulur ve film başlar. Kasaba yerlileri, dışarıdan gelen yabancıları hoş karşılamamaktadır. Demir yumruklu Albay Dolarhyde'ın (Ford) emri olmaksızın kimse kasaba sokaklarında rahatça hareket edememektedir. Kasabanın yabancısı Craig geçmişine dair sadece bir şey hatırlamakta ve bu da gizemli bir kelepçedir.
Bir gün kasaba gökyüzünden gelen canavarlar tarafından saldırıya uğradığında, Craig müthiş bir korku yaşar ve bu korku daha önce tanık olmadığı bu korkudur. Gökyüzünden, gözleri kör edici ışıklar ile gelen bu istilacılar kasabayı yerle bir ederler. Bu saldırı, Absolution halkı ve kasaba yabancısı arasında bir bağ kurulmasına sebep olur. O zamana kadar kasabalarında istemedikleri bu yabancı onların son umutları haline gelir.

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) Film Fragmanı
 

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys & Aliens ) Filmi Oyuncuları


Daniel Craig, Abigail Spencer, Buck Taylor, Matthew Taylor, Cooper Taylor

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları