iPod Touch Fırsatı Grupfoni'den!

8 GB kapasiteli iPod Touch Grupfoni fırsatı ile 470 TL yerine sadece 329,90 TL! Üstelik hiçbir kargo bedeli ödemeksizin iPod Touch'a sahip olabilirsiniz. 8 GB kapasitesi ile 1750 şarkı muhafaza edebilen, kolay ve rahat bir klavye kullanımı sağlayan iPod Touch ile istediğiniz her an internete bağlanabilirsiniz. Wi-Fi özelliği ile internet olan yerlerde kolayca internete bağlanmanızı sağlayacak iPad 3.5'' LCD ekranı ile sadece 329,90 TL!

Yaşamın Tadını iPod Touch ile Çıkarın!

Yaşamın Tadını iPod Touch ile Çıkarın!


Alacağınız ürünler iki yıl süre ile Bilkom garantisine sahiptir. Yukarıda da belirtildiği üzere kargo ücreti bu ücrete dahildir. Hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Bu fırsattan dilediğiniz miktarda yararlanabilir, isterseniz yakınlarınıza ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

iPod Touch Grupfoni Fırsatından Nasıl Yararlanılır?

iPod Touch Grupfoni fırsatından 19 Ekim ayına kadar yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için sipariş vermeniz gerekmektedir. Siparişlerinizi [email protected] internet adresinden kolayca verebilirsiniz. Bu adrese iletişim bilgilerinizi ve kullanıcı kodunuzu gönderdiğiniz takdirde sipariş vermiş olacaksınız. Bu fırsatı satın almanızın hemen ardından tarafınıza SMS ve email yolu ile on yedi haneli kullanıcı kodunuz gönderilecektir. Kullanıcı kodunuza ayrıca Grupfoni hesabınızdan da ulaşabilmeniz mümkün. “Hesabım” sayfasından “Kuponlarım” bölümünde kullanıcı kodunuzu bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları