Paris Hilton Türkiye'de

Paris Hilton Türkiye'de


Paris Hilton Londra'dan Bir Ayakkabı Koleksiyonu Tanıtımı için İstanbul'a Geldi


Paris Hilton yeni ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak üzere Türkiye'ye geldi. Paris Hilton'un kendi adını taşıyan koleksiyonunu perşembe günü yapacağı bir basın toplantısının ardından hayranlarına tanıtacağını bildirdi.

Havaalanında Medyatik Ünlüye İlgi Çok Yoğundu

Havaalanında Medyatik Ünlüye İlgi Çok Yoğundu


Atatürk havalimanına ayak bastığında çok yoğun bir ilgi ile karşılaşan ünlü isim, gazetecilere poz verdi. Paris Hilton perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyecek ve ardından İstinye Park Avm'de hayranları ile bir araya gelecek.
Bir hayli mutlu olduğu gözlerden kaçmayan Paris Hilton havaalanında adeta basın ordusu ile birlikte yürüyordu. Yolculuk yapmak üzere havaalanına gelen insanlardan Paris Hilton hayranları, seksi güzelle fotoğraf çektirme imkanı buldu.

“Boğaz Turunu ve Eğlence Kulüplerini Özledim” dedi


"Ayakkabı tanıtımını gerçekleştirmek üzere Türkiye'ye geldim. Umarım benim için iyi bir iş gezisi olur. Özellikle Türkleri çok seviyorum. Boğaz turunu ve eğlence kulüplerini de çok özledim" diyen medyatik güzele güzele gösterilen ilgi, havaalanında gazeteciler ve polisler arasında zaman zaman itişmelerin yaşanmasına sebep oldu. Hilton otellerinin genç varisi Paris Hilton ikinci kez İstanbul'a geldiğini ve heyecanlı olduğunu da basın mensupları ile paylaştı.
Havaalanındaki hengamenin ardından Paris Hilton, yoğun güvenlik önlemleri altında kalacağı otele gitmek üzere yola çıktı.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları