Funda Arar Altın Koza Film Festivali Kapsamında Sahne Aldı

Funda Arar Altın Koza Film Festivali Kapsamında Sahne Aldı


Adanalı hayranları için en sevilen parçalarını seslendiren Funda Arar, Altın Koza Film Festivalinde, hayranlarına unutulmayacak dakikalar yaşattı.

Sinema Dayanışma Gecesi


Altın Koza Film Festivali kapsamında “Sinema Dayanışma Gecesi” düzenlendi. Gecenin sunucları Ece Erken ve Vatan Şaşmaz idi. Mimar Sinan Açık Hava Tiyatrosu'nda yer alan geceye bir çok ünlü sanatçı katıldı. Yusuf Sezgin, Altan Günbay, Kuzey Vargın, Süleyman Turan ve İrfan Atasoy, Süleyman Turan, Nur Sürer, Yılmaz Köksal, Nuri Alço, Safa Önal, Şerif Sezer gibi ünlü isimler Adanalılara beyaz ve kırmızı karanfiller atarak onları selamladı. Festivalde 238 filmin 714 gösterimi gerçekleştirildi. Bu filmler Türk ve dünya sinemasından filmlerdi.

Funda Arar Konseri Kasıp Kavurdu


“Sinema Dayanışma Gecesi”nde ise bir konser etkinliği düzenlendi ve Funda Arar sahne aldı. Ünlü sanatçı Funda Arar, gecede sahne performansı ile hayranlarından tam not aldı. Hem son günlerin popüler şarkılarını hem de klasik ve nostaljik parçaları seslendiren Funda Arar, repertuarında yeni ve eski albümlerinden şarkılara yer verdi. Amfi tiyatroyu dolduran dinleyiciler, Funda Arar'ı yalnız bırakmadı ve Funda Arar şarkıları hep bir ağızdan söylendi.
Konserin sonlarına doğru sahneye çıkan ve Funda Arar'a katkı ve katılımlarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanvekili Zihni Aldırmaz, sanatçıya çiçek verdi. Zihni Aldırmaz sahnede yaptığı kısa konuşmasında sanata ve sanatçıya olan katkıların devam edeceği ve Adanalıların sanat dolu günler geçirdiğini ifade etti. Konser, havai fişek gösterileri ile sona erdi.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları