Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) Yeni Yılda Vizyona Giriyor!

Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) Yeni Yılda Vizyona Giriyor!

Senaryosunu Charles Perrault ve Brian Lynch'ın yazdığı orijinal adı ile Puss in Boots, Çizmeli Kedi, 27 Ocak 2012'de Türkiye'de vizyona giriyor. DreamWorks Animation'un yapımcılığını üstlendiği film Chris Miller yönetmenliğinde beyazperdeye aktarılıyor. Animasyonseverler için yeni bir alternatif animasyon filmi 2012 yılının başlarında sinemalarda...

Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) Film Konusu

Filmde, herkesin çok yakından tanıyacağı karakter Çizmeli Kedi Shrek ile tanışmadan önce bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta amacı yine ünlü bir masal kahramanı olan altın yumurtlayan kazı çalmaktır. Bunun içinse bir ekip oluşturur. Dahi Humpy Dumpty ve hayat okulu mezunu Yumuşakpati Kitty ile oluşturduğu ekip ve bu dokuz canlı kahramanımızın hikayesi anlatılmaktadır.

Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) Film Fragmanı

Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) Yönetmen ve Ses Sanatçıları

Yönetmenliğini Chris Miller'in yaptığı Çizmeli Kedi ( Puss in Boots ) adlı filmde baş karakter Çizmeli Kedi'yi Antonio Banderas seslendirirken, diğer karakterleri Salma Hayek, Zach Galifianakis, Billy Bob Thornton, Amy Sedaris, Walt Dohrn, Zeus Mendoza, Constance Marie, Julie Wittner, Rebecca Davis, Vana Dabney seslendirmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları