22 Ayar Bilezik Fiyatları: Bileziklerde İndirimli Online Fiyatlar

22 Ayar Bilezik Fiyatları: Bileziklerde İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Altın, özellikle kadınlar için yüzyıllardan beri zenginliğin sembolü olmuştur. İlk başlarda dinsel anlamı olan takılar, zaman geçtikçe kendini güzel gösterme amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. M.Ö. 3000'de altın bileziklerin kullanıldığı ortaya çıkmıştır. Alacahöyük'te, kral mezarlarında yapılan kazılarda Bu ürünler ortaya çıkarılmıştır. Altın, o dönemlerden beri en değerli madenler arasındaki yerini korumuş ve zenginliğin sembolü olmuştur. Altın, içine katılan bazı madenlerle derecelendirilmiştir. Saf altın 24 ayardır ve bunu işlemek zordur. İçine bazı madenler katıldığında 22 ayar olarak derecelendirilmiştir ve daha çok takı olarak tasarlanmaktadır. Özellikle bilezikler, 22 ayardaki altınlardan üretilmektedir.

En Uygun Bileziği Nereden Satın Alabilirsiniz?

Altın fiyatları yükseldikçe, 22 ayar bilezik fiyatları da değişmektedir. Ancak yine de bu bilezikleri uygun bir bedelle satın salma şansınız bulunmaktadır. Üstelik kredi kartına taksit yaptırarak ödeme kolaylığı da kazanmaktasınız. Yenicarsim.com online alışveriş sitesi, size en uygun fiyatlarla bilezik satın almanızın kapılarını aralamaktadır. Bu sitede 22 ayar bilezik modellerini çok uygun koşullarda satın alabilir, dilediğiniz adrese teslim ettirebilirsiniz. Bu online alışveriş sitesinde fiyatı düşenler linkini tıkladığınızda, süper indirim kampanyalarını takip etme fırsatı elde edebilmektesiniz. Buradan satın aldığınız 22 ayar olan her ürünü, farklı kredi kartlarıyla değişik taksit imkanlarıyla satın alabilir, ödemelerinizi zorlanmadan yapabilirsiniz. Hürriyet gazetesinin online alışveriş portalı olan Yenicarsim.com, kullanıcıların yüzlerce çeşit ürünü en uygun fiyata satışa sunan güvenli bir alışveriş ortamı sunmakta. Bu ürünlerdeki online indirimli fiyatları bulabileceğiniz bu sanal mağazada, birbirinden değerli ürünleri inanılmaz fiyatlara satın alma şansınız bulunmaktadır.

Altın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Altın almak ciddi bir iştir. Altını alırken de kazanmalısınız. Eğer yatırım izin altın satın alacaksanız satış fiyatlarını sıkı takip etmekte yarar var. Altında önemli olan ağırlığıdır. Fakat bileziklerde işçilik vardır ve bu da bir ücrete tabidir. Bu ürünü satarken zarar etmek istemiyorsanız az işçilik olanı tercih etmelisiniz. Ayrıca bu ürünü satın alırken, derecesi 22 ayar gibi yüksek olanı tercih etmelisiniz. Düşük dereceli olan ürünler her zaman satışta zarar ettirecektir.

Altının Tarihçesi

Altının Tarihçesi

Tarihte altını değişik uygarlıklar kullanmıştır. Genelde soylu sınıfın kullandığı bu değerli maden, günümüzde olduğu gibi zenginliğin sembolü olarak görülmüştür. Örneğin Urartular altın takıları törensel amaçla kullanmışlardır. Özellikle bileklik, kadınların da erkeklerin de kullandığı bir takı olma özelliğindedir. M.Ö. 4’üncü yüzyıldan itibaren bu ürünler sadece süslenme amacıyla kullanılır olmuş ve gösteriş ön plana çıkmıştır. M.Ö. 3’üncü yüzyılda ise menteşeli ve kilitli olan ürürler ortaya çıkmıştır. Bu tarihte halk basit ürünler takmıştır. Örneğin düz altın levhalardan yapılan ürünler kullanılmıştır. Bizans döneminde ise bu ürünler daha basit yapılmıştır. Geçmişi antik çağlara dayanan bu ürünlere, günümüzde de rağbet vardır. Bu nedenle de sahteleri de yapılmaktadır. Satın alacağınız bir ürünün sahte olup olmadığını anlamanız zordur. Bu nedenle güvenilir yerlerden satın almanız gerekmektedir. En güvenilir adres de online alışveriş siteleri olmaktadır. Çünkü bu siteler, tamamen orijinal ürünleri satmakta, böylece müşterilerinin güvenle alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları