İlhan Mansız Yüzleşme dizisinde!

İlhan Mansız Yüzleşme dizisinde! Galeri

Kızların hayranı İlhan Mansız ekran başında!

Kızların hayranı İlhan Mansız ekran başında!Yakışıklı futbolcu televizyon izleyicilerle buluşmaya hazır!


Ünlü futbolcu İlhan Mansız ve oyuncu Paşhan Yılmazel Yüzleşme dizisi için kamera karşısına geçiyor.

İlhan Mansız kendi şirketi MNZ World ile dizinin yapımcılığını ve Şenol Sönmez ise yönetmenliğini üsteleniyor. Geçtiğimiz günlerde sezona bir çok dizi iddialı giriş yaptı.  Bunların başında Kuzey Güney dizisi! Şimdiyse Yüzleşme geliyor. İki kardeşin dramlı hikayesi izleyicileri televizyon başına bağlayacak'mı?

Merakla yeni dizi projesini bekliyoruz...

Yüzleşme adlı dizi Kuzey Güney’den sonra 2 kardeş hikayesini daha ekrana taşıyor. Farklı bir konspeti olan dizi şimdiden konuşulmaya başlandı.

Dizinin yönetmeni Şenol Sönmez, 'Dizi konusu bakımında çok iddialı bir proje. Birbirinden haberi olmayan iki kardeşin hikayesini anlatacağımız proje seyircileri ekrana bağlayacak' dedi.


Yüzleşme dizisinin konusu nedir?

Yüzleşme dizisinde İlhan Mansız ve Paşhan Yılmazel kardeş rolünde oynuyorlar. Biri Almanya'da, diğeri Türkiye'de yaşayan ve birbirlerinden haberi olmayan iki kardeşi canlandıracak.

BERLİN'DE BAŞLAYACAK

Yüzleşme dizide bir sokak dövüşçüsüne hayat verecek olan ünlü futbolcu İlhan Mansız, şu sıralar dövüş dersleri alıyor. Aksiyon ve drama ağırlıklı dizinin çekimleri önümüzdeki haftalarda Almanya'nın başkenti Berlin'de başlayacak. Yüzleşme dizisi Aralık ayında yayına girmesi planlanıyor. İlhan Mansız Yüzleşme dizinin yanı sıra TRT'deki bir spor programında yorumcu olarak yer alıyor!

Ayrıca İlhan Mansız Yok Böyle Dans yarışmasında ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları