Gelin Duymasın yarışması Star ekranında!

Gelin Duymasın yarışması Star ekranında! Galeri

Dünyanın en çok izlenen programı başlıyor!

Dünyanın en çok izlenen programı başlıyor!İzlenme rekoru kıran Gelin Duymasın yarışması Star ekranlarında yayınlanacak!

Gelin Duymasın programı İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Danimarka, Norveç, İrlanda, İsveç, Almanya, Rusya gibi birçok ülkede izlenme rekoru kırdı. Amerika'da ise bu sezon ünlü televizyoncu Oprah Winfrey yapımcılığıyla ekrana gelecek Gelin Duymasın yarışması, Türkiye'de Star Tv'de sizlerle olacak.

Gelin Duymasın yarışması için sizde başvurun!

Yakında başlayacak olan Gelin Duymasın yarışması, evlenmek isteyen çiftlere hayallerindeki düğünü yapmak için harika bir fırsat sunuyor. Gelin Duymasın programı sayesinde mutlu çiftler en özel günleri için unutulmaz anlar yaşayabilecek. Nikah şekerinden gelinliğe, takılardan düğün mekanına, her detayı ince ince planlanacak bir düğün yapmak için evlenecek çifte tam 15 bin TL veriliyor! Sizde Gelin Duymasın başvuru formunu doldurun ve hayallerinizi gerçekleştirin!Gelin Duymasın başvuru formu ve şartları!

Gelin Duymasın başvuru formunu doldurduğunuz zaman önemli notkaları unutmayın: Parayı damat adayı alacak ve bütün ayrıntılarla damat bey ilgilenecek. Gelinle ortak belirlenecek nikah tarihine kadar yapılan her hazırlık, gelin hanıma sürpriz olacaktır. Gelinlik dahil bile!

Kendine ve zevkine güvenen damat adayları Gelin Duymasın başvuru formunu buradan doldursun lütfen: Gelin Duymasın Başvuru formu

Her hafta bir mutlu çift programda evlenecek

Damat bey evlilik öncesi, düğün organizasyonu ile ilgili büyük bir sınav geçirirken, gelin hanım da merak içinde, hayatının erkeği kendisi için neler hazırladığını göreceği anı heyecanla bekleyecek.

Gelin Duymasın yarışması her hafta farklı bir aşk hikayesi, ilginç gelenekler ve bambaşka bir düğün telaşıyla yakında Star TV ekranlarında olacak.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Damat
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları