Dedemin İnsanları vizyona giriyor!

Dedemin İnsanları vizyona giriyor! Galeri

25 Kasım 2011 itibariyle Dedemin İnsanları tüm Türkiye'de sinemalarda!

25 Kasım 2011 itibariyle Dedemin İnsanları tüm Türkiye'de sinemalarda!Dedemin İnsanları filmin oyuncuları kim?

Meraklarbeklenen Dedemin İnsanları filminde Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Ezgi Mola, Mehmet Ali Kaptanlar, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Ushan Çakır, Serkan Genç, Yiğit Arı ve Durukan Çelikkaya gibi ünlü ve ünsüz isimler yer alıyor. Dedemin İnsanları 25 kasım’da tüm Türkiye’de vizyona girecek.

Geçtiğimiz günlerde, Aria'nın bestelediği, Filmharmonic İstanbul Senfoni Orkestrası tarafından Hakan Şensoy şefliğinde icra edilen film müziklerinin kaydı, Maslak TİM Stüdyoları'nda gerçekleştirildi. Special efekt çalışmaları devam eden filmin post prodüksiyonu tamamlanmak üzere.


Most Production ve Ay Yapım'a ait olan Dedemin İnsanları filmi sinema dünyasında çok iddialı olacak. Film Çekimleri Mayıs ayında Girit’te başlayıp, Gökçeada, Bodrum ve Söke’de devam etti ve son olarak Temmuz ayında Milas’ta tamamlandı.

Dedemin İnsanları filmin konusu nedir?

Dedemin İnsanları küçük bir kasabada yaşayan 'Ozan'adlı on yaşındaki küçük çoçuktan (Durukan Çelikkaya) ve dedesinden (Çetin Tekindor) bahsediyor. Dedesinin sayesinde küçük 'Ozan' bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi öğreniyor. Kalabalık ve sıcak Ege insanlarının hikâyesini izleyceksiniz.

Tüm Türkiye'de 25 Kasım 2011 de Dedemin İnsanları  sinemalarda!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları