Two and a Half Men 9. Sezon başlıyor!

Two and a Half Men 9. Sezon başlıyor! Galeri

19 Eylül 2011 de Two and a Half Men 9. Sezonu ile ekranlara geri dönüyor!

19 Eylül 2011 de Two and a Half Men 9. Sezonu ile ekranlara geri dönüyor!


Dünyanın en çok izlenen dizisi: Two and a Half Men


Dünya televizyonların en çok izlenen komedi dizilerinden biri olan 'Two and a Half Men 9. Sezonu ile 19 Eylül 2011 de seyircileriyle yeniden buluşuyor. Merakla beklenen Two and a Half Men dizisi, 9.Sezonunu Charlie Sheen siz olacak. Two and a Half Men yeni sezonda Ashton Kutcher ile ekranlara geri dönüyor!

9. Sezonda Charlie Harper karakteri ölüyor!


Şimdiye kadar başrollerinde yer alan Charlie Sheen Two and a Half Men dizisinden özel hayatı nedeniyle diziden kovuldu ve yerine Ashton Kutcher geçti. Two and a Half Men 9. Sezonuna 19 Eylül günü başlayacak. Kutcher, dizide yeni bir karakter olan 'Walden Schmidt' olarak izleyici karşısına çıkacak. Two and a Half Men 9. Sezonunda Charlie Sheen'in oynadığı Charlie Harper karakteri, bir kazada hayatını kaybetmiş olacak. Ashton Kutcher'ın oynadığı Walden Schmidt ise, zengin ama aşkta aradığını bulamamış bir internet dahisi olarak dizide yer alacak.Charlie Sheen diziden neden kovuldu?


Dizinin yapımcıları, Charlie Sheen'in kovulmasıyla birlikte geçen sezonu erken sona erdirmişti. Sheen, kovulması üzerine yapımcılara 100 milyon dolarlık dava açmıştı. Diziden kovulduktan sonra Charlie Sheen sosyal media üzerinden çirkin hareketler ve sözler etti. Kendini gece hayatına attı ve kadın ile alkol hikayeleri bitmek bilmedi. Daha önce de çirkin haberlere neden olan Charlie Sheen, artık Two and a Half Men dizide olmayacak! Böyle düzensiz bir yaşantı insanlara örnek olamaz diye düşünen yapımcılar, Charlie Sheen'ı diziden kovdular.


Two and a Half Men 9. Sezonun yeni oyuncusu artık Ashton Kutcher ve  19 Eylül 2011  itibariyle ekrana gelecek...Genç oyuncunun performansını merakla bekliyoruz...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları