Gripin İstanbul'da Konser Veriyor!

Gripin İstanbul'da Konser Veriyor!

17 Eylül Cumartesi akşamı İstanbul'daki konser sezonunu açmaya hazırlanan Gripin, yine en güzel şarkıları ile hayranlarını coşturacak! Bu güzel konser gecesine katılmak için geç kalmayın ve biletlerinizi Biletix'ten temin etmeyi ihmal etmeyin.

Gripin “Yılın Grubu” Seçilmişti

Son albümü “M.S. 05 03 2010” ile Kral Tv Müzik Ödülleri'nden “Yılın en iyi grubu”na layık görülmüştü. Ayrıca Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen gecede başta TRT Müzik ve Marmara Üniversitesi olmak üzere “2010 yılının en iyi müzik grubu” ödüllerini toplayarak bir konser turnesine çıkmışlardı.

Gripin Son Albümü M.S 05 03 2010'da Yer Alan Şarkılar

Sen Gidiyorsun
Koca Çınar
Durma Yağmur Durma
Sal Sensizliğini Üstüme
Beş
Gidenin Dostu Olmaz
Akşamlar
Müsait Bir Yer
Gözyaşlarım Değil Onlar
Yolcu Yolunda Gerek

'Beş' İsimli Parçanın Müzik  Video Klibi


Gripin, yeni albümlerinin eski albümlerine nazaran daha olgun bir albüm olduğunu dile getirmişti. Albümün adından da anlaşılabileceği üzere, bu albüm grup için bir dönüm noktası niteliğinde de oldu. Albümü kendi “milat”ları olarak tanımlayan grup, on şarkıdan oluşan albümlerini plak şirketi Avrupa Müzik ile anlaşarak 5 Mart 2010 tarihinde çıkarmışlardı.

Gripin Konserlerine Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yıl içerisinde il il dolaşıp ülke genelinde konserler veren rock müziğin en önemli gruplarından Gripin konserlerine tüm hızı ile devam ediyor. Sahne performansı ile müzikseverleri gittiği her yerde coşturan Gripin, şimdi de İstanbul'da sahne almaya hazırlanıyor. İstanbul'daki ilk konserini Jolly Balans'ta verecek olan Gripin, hayranları ile 17 Eylül Cumartesi gecesi buluşuyor. Konser için kapının açılışı 22.00'de gerçekleşecek, biletler ise Biletix'ten temin edilebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları