Çelik Yumruklar (Real Steel) Vizyona Giriyor!

Çelik Yumruklar (Real Steel) Vizyona Giriyor!


Başarılı aktör Hugh Jackman'den bir film daha. X-men seri filmi ile muhteşem bir çıkış yapan aktör şimdi ise daha farklı bir yapım ile kamera karşısına çıkıyor.

Çelik Yumruklar (Real Steel) FragmanÇelik Yumruklar (Real Steel) Film Konusu


Hugh Jackman'in filmdeki adı Charlie. Charlie bir zamanlar robotların ringe çıkması ile ünlenmiş daha sonra ise bu şansını kaybetmiş olan bir kişidir. Bu işten elini ayağını tam çekemeyen Charlie, hem geçimini sağlamak adına, hem de tutkusundan vazgeçemediğinden bir yer altı boks ringi için hurdalık metalden kalitesi düşük robotlar imal etmeye başlar. Charlie psikolojik olarak zor zamanlar geçirmektedir. İyice dibe vurduğu bir zaman, oğlu Max ile yarışmacı bir robot üretip onu eğitmek için birlik olurlar. Charlie ve Max, 2 buçuk metre ve 900 kilo ağırlığındaki robotların yarıştığı ringlere dönmek için son bir şans elde etmişlerdir.

Çelik Yumruklar (Real Steel) Filmi Oyuncuları


Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Anthony Mackie, Hope Davis
Filmin seneryo yazarları John Gatins, Dan Gilroy iken, filmin yönetmenliğini Shawn Levy üstleniyor. Aksiyon ve drama türlerini başarı ile sergileyen film çok iddialı geliyor. Ekim ayının başında vizyona girecek olan bu muhteşem filmi sakın kaçırmayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları