Justin Timberlake Zamana Karşı

Justin Timberlake Zamana Karşı Galeri

Justin Timberlake Zamana Karşı sinema filmi 28 Ekim vizyon tarihi...

Justin Timberlake Zamana Karşı sinema filmi 28 Ekim vizyon tarihi...


Zamana Karşı filminde hangi oyuncular yer alıyor?

'In Time' sinema filmin başrollerini Justin Timberlake ve Amanda Seyfried paylaşıyor. Güzel oyuncu Amanda geçtiğimiz yıl rol aldığı 'Inception' filminde dikkatleri üzerine çekmişti. Başarılı oyuncu performansıyla bu kez yine kendinden çok söz ettirecek. Altın Küre adayı başarılı oyuncu Cillian Murphy; Madman dizisi ile parlayan oyuncu Vincent Kartheiser ve 'The Big Bang Theory'den de tanıdığımız Johnny Galecki gibi isimler Zamana Karşı filminde yer alıyor. 'In Time' filmi için kamera karşısına geçen diğer ünlü isimler Alex Pettyfer ve Olivia Wilde!


Justin Timberlake Zamana Karşı filmin konusu nedir?

Will Salas (Justin Timberlake), bir yanlışlık sonucu cinayetle suçlanır. Kurtulmak için tek şansı, zamanın gerçek anlamıyla para değerinde olduğu zenginlerin sonsuza kadar genç kalarak yaşayıp, fakir ve güçsüz olanların ise bir gün daha hayatta kalabilmek adına zaman dilenip, ödünç alıp, bazen de çaldığı - bu sistemi çökertmektir.

Justin Timberlake Zamana Karşı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Andrew Niccol üstelendi. Yapımcılar arasında yine Andrew Niccol ve Eric Newman yer alıyor. 'In Time' filmin genel yapımı 20th CENTURY FOX'e ait.


28 Ekim 2011 itibariyle Justin Timberlake Zamana Karşı filminde izleye bilirsiniz...

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Fakir
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları