Bu Kız Beni Aşar Vizyona Giriyor!

Bu Kız Beni Aşar Vizyona Giriyor! Galeri

Bu Kız Beni Aşar Vizyona Giriyor!


Sinemalara yeni bir romantik komedi filmi geliyor! Bu Kız Beni Aşar Eylül sonu vizyona giriyor! Sinema tutkunları için vazgeçilmez bir film!

Bu Kız Beni Aşar FragmanBu Kız Beni Aşar Film Konusu


Havaalanında çalışan ve sıradan bir genç olan Joe bir gün hayallerini süsleyen kadın Molly ile tanışır. Arkadaşlarının on üzerinden on verdiği mükemmel Molly ile tanıştığı itibaren hayatı değişen ve Molly'nin kendisi için çok fazla olduğunu düşünen Joe ise arkadaşları tarafından on üzerinden beşe layık görülmüştür. Ancak onca sakarlık ve patavatsızlıklarına rağmen bu kez şans yüzüne gülecek ve Molly de kendisine ilgi duyacaktır. Bir tarafta özgüven problemleri ile boğuşan, arkadaş ve aile desteği olmaksızın bu olayların üstesinden gelmeye çalışan Joe; diğer tarafta ise eğlenceli, canayakın, akıllı ve çok güzel bir kız olan Molly varken işler iyice komik bir hal alır.
Yaşadığı ilişki sırasında çevresinden yardım göremeyen Joe, bu ilişkinin nasıl yürüyeceğini kendisi başına bulmak zorunda kalır. Sadece kendine olan güvensizliği değil, aile ve arkadaşlarının ona bakış açısı da gerçekleşmesini istediği bu ilişkiyi tehlikeye atmaktadır.

Bu Kız Beni Aşar Film Oyuncuları


Mike Vogel, Jay Baruchel, Krysten Ritter, Alice Eve, Lindsay Sloane, Jasika Nicole
30 Eylül'de vizyona girecek olan bu mükemmel romaktik komedi filmi Bu Kız Beni Aşar'ı kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları