Suşi siparişleri ve en iyi Suşi mekanları...

Suşi siparişleri ve en iyi Suşi mekanları... Galeri

İster İşte, İster Evde Suşi Partileri yoğun ilgi görüyor!

İster İşte, İster Evde Suşi Partileri yoğun ilgi görüyor!Türkiye'nin en kaliteli suşi markasını kim yaratıyor peki?

En iyi suşi yapan mekan geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul İstinye'de açılan 'IOKI' adlı mekan seçildi. İster evinize, ister iş yerinize, Suşi siparişlerinizi dilediğiniz yere edebilirsiniz. 'IOKI' size Japon mutfağından en kaliteli suşi rolularını sunacaktır.

Suşi fırsatı IOKI!

Japon mutfağında yaklaşık bin yıllık bir geçmişi olan suşi, özgün lezzetleriyle İstanbul’daki yepyeni bir Japon restoranında İstanbullu suşi severlere sunuluyor.
İstinye’de açılan IOKI kaliteli sushi menüsüyle Uzakdoğu mutfağıseverlerin uğrak yeri olmaya aday. Misafirlerine kaliteli ve uygun fiyata suşi yeme ayrıcalığı sunan IOKI’nin mutfağı Hollywood yıldızlarının popüler aşçısı Keizo Okita’ya emanet. 

Japon mutfağına tutkuyla bağlı bir ekip tarafından hayata geçirilen IOKI’de sushi tutkunları, ünlü sushi ustasının İstanbullular’a özel hazırladığı spesiyalleri tatma imkanına sahip olacak. Karides tempura, salatalık, acı ton balığı ve IOKI sostan oluşan 'İstanbul Ebi Roll'; etrafı kızarmış patateslerle çevrili yengeçli ve ton balıklı çeşitleri bulunan sushi 'Tornado' bu spesiyallerden sadece birkaçı…

IOKI’de fiyatlar ortalama kişi başı 30-60 TL arasında değişiyor. Ayrıca öğlen set menüler de sunuluyor. Öğlen menülerinin fiyatları 26-38 TL arasında değişiyor. IOKI hafta içi her gün 10.30-22.30 saatleri arasında restoran ve paket servis hizmeti veriyor.


YURT DIŞINDA ÇOK YAYGIN

Ioki; evde düzenlenen doğum günü partisinden, iş yerindeki partilere kadar her konsepteki eğlenceye; suşileri ve Japon mutfağının özel tatları ile farklı bir soluk getirmeye amaçlıyor.
Ioki'nin kurucu ortaklarından Medine Sapmaz, bir partinin A'dan Z'ye her şeyiyle ilgilendiklerini belirterek şunları söylüyor: " Sadece özel partiler değil, öğlen arası şirketlere de küçük suşi partileri düzenliyoruz. Yurt dışında Japon mutfağı temalı partiler çok yaygın. Özellikle iş dünyası bu trendin de yakın takipçisi. . "

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları