Bülent Ortaçgil Konseri

Bülent Ortaçgil Hayranları ile Buluşuyor!

Bülent Ortaçgil, sezonu “İyi Müzik İçin” sloganı ile açan İstanbul Live'de sahne alacak. Konserlerine Bülent Ortaçgil ile başlayan İstanbul Live İstanbul'un en çok beğenilen ve tercih edilen canlı müzik mekanlarından bir tanesi. Bülent Ortaçgil konseri 24 Eylül 2011 akşamı gerçekleşecek.
İstanbul'un en gözde yeri İstiklal Caddesi'nde yer alan İstanbul Live farklı dekorasyonu ile yeni sezonda “Lounge Bar”ı ile ziyaretçilerini bekliyor. Bülent Ortaçgil konserinin kapı açılış saati akşam 20.00. Giriş katında bulunan “Lounge Bar” ile ziyaretçilerine özel bir servis sunan İstanbul Live, üçüncü katında bulunan canlı müzik alanı ile de ziyaretçilerine muhteşem bir müzik şöleni sunuyor.

Bülent Ortaçgil Şarkılarını Hayranları ile Bir Ağızdan Söyleyecek


Müzik dünyasına ismini "Değirmenler", "Bu Su Hiç Durmaz", "Benimle Oynar Mısın?" ve daha bir çok şarkısı ile duyuran Bülent Ortaçgil İstanbul Live'de!

İstanbul Live, sadece iyi müzik yapan sanatçılara sahne olmaya özen gösteriyor. 1991 yılından beri, İstanbul Live programı yöneticisi Eyüp İblağ, Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü isimleri ülkemize getirdi ve ünlü sanatçıları hayranları ile buluşturmaya yeni sezonda da devam edecek.
İstanbul Live, İstanbul'un en prestijli canlı müzik mekanı olmayı ve uluslararası çapta da iyi işler yapmayı hedefliyor. Bu elit mekanda Bülent Ortaçgil'in sahne aldığı gecede bulunmak istiyorsanız 24 Eylül akşamını kaçırmayın. Bu muhteşem atmosfere sizler de tanık olun.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları