Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix Galeri

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix 8 Ekim Cumartesi

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix 8 Ekim CumartesiMehmet Turgut Panasonic Lumix sponsorluğunda, 8 Ekim Cumartesi günü yapılacak etkinlikte, 10 şanslı kişiyi sıra dışı fotoğraflarına konu edecek. Başvurular için son tarih 25 Eylül Pazar günü.

Usta fotoğrafçı Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix için ikinci kez bir araya geliyor. Mehmet Turgut Panasonic Lumix sponsorluğunda düzenlenecek 'Photo Shooting Day with Mehmet Turgut' etkinliğiyle, sihirli objektifini 10 adet şanslı www.yakalavecek.com takipçisine yöneltecek. Etkinliğe katılmaya hak kazananlar, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut tarafından fotoğraflanmanın yanı sıra, gün boyunca makyajından, kostümüne, dekorundan ışığına kadar profesyonel bir fotoğraf çekiminin perde arkasına da katılma şansını yakalayacak.

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix başvuru formu?

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix etkinliğe katılmak isteyenlerin www.yakalavecek.com adresine girip katılım koşullarını onaylamaları gerekiyor. Ayrıca [email protected] e-posta adresine kişisel bilgileriyle birlikte kendilerine ait iki adet fotoğrafı en geç 25 Eylül tarihine kadar göndermeleri gerek. Mehmet Turgut daha sonra bu başvurular arasından etkinlik günü konseptine uygun olanları değerlendirip 10 şanslı kişiyi belirleyecek. 'Photo Shooting Day with Mehmet Turgut' için katılan 10 şanslı isimleri yine www.yakalavecek.com'da duyurulacak.

Panasonic Lumix sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan 'Photo Shooting Day with Mehmet Turgut'un 10 katılımcısı kendilerini 8 Ekim tarihinde Mehmet Turgut'un usta ellerine emanet edecek ve fotoğrafla dolu, keyifli bir gün geçirecek. Etkinlik katılımcılarının fotoğrafları '46 Dergisi'nin' Kasım-Aralık sayısı ve www.yakalavecek.com'da yayınlanacak.

Mehmet Turgut Foto Shooting Panasonic Lumix etkinlik için belirleyeceği sürpriz konsept merakla bekleniyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Panasonic
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları