Ünlü moda tasarımcılarının elbise dolabı 'Gardolap' Online

Ünlü moda tasarımcılarının elbise dolabı 'Gardolap' Online GaleriModa tasarımcılarının başka hiç bir yerde bulamayacağınız özel ve limited edition koleksiyonları artık Gardolap Online Shop'ta.


Sayısı her gün artan online satış mağazalarına bir yenisi daha eklendi, ama bu alışveriş sitesi diğerlerinden farklı. Burada başka hiçbir yerde bulamayacağınız, ünlü tasarımcıların Gardolap için özel hazırladığı kolleksiyonlar sunuluyor. Diğer alışveriş siteleriyle kıyaslandığında çok önemli bir özellik daha göze çarpıyor: tüm tasarımların ölçü bilgileri, yani göğüsten kol ağzı açıklığına, bel/basen ölçüsünden etek genişliğine kadar, tüm ayrıntılarıyla sunularak, vücuda en uygun tasarımın seçilmesine yardımcı oluyor. Gardolap, görsellik açısından da yeniliklerle çıkıyor karşımıza; kıyafetler askıda değil, üç boyutlu ve modelin üzerinde farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarla gösteriliyor.

Gardolap Online size özel tasarımlar sunar


Gardolap'ta satılan her bir üründe özel bir bir hologram bulunuyor, bu da her parçanın bir ünik olduğunu gösterir, hologramı yani tasarımcının bir nevi imzası olmayan tasarımlar satışa sunulmuyor. Tasarımı, kumaşı ve dikiş kalitesini bir bütün olarak gören Gardolap'ta Satışa sunulan tüm ürünler kumaş ve dikiş kontrolünden geçiyor. Gardolap'ta tasarımlar Kıyafet, Kırmızı Halı, Çanta, Ayakkabı, Aksesuar ve Şapka kategorileri altında sunuluyor. Sıradışı kıyafetler ve tasarımlar arıyorsanız 'Kırmızı Halı' bölümü size uygun olabilir, şapka reyonu da farklı görünmek, stil yaratmak isteyenlere hitap ediyor. Perakende zincirlerinin her tarafı sardığı ve herkesin üzerinde üç aşağı beş yukarı aynı kıyafetleri gördüğümüz şu günlerde fark yaratmak isteyenler için harika bir fırsat Gardolaponline.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları
Diğerlerinin ilgisini çeken ürünler
Ver todos en Moda ›