Himalaya Tuz terapisi çok ilgi görüyor...

Himalaya Tuz terapisi çok ilgi görüyor... Galeri

Himalayatuzu çok etkili!

Himalayatuzu çok etkili!Hastalıklardan Himalaya tuz terapisi ile kurtulun!

Birçok rahatsızlığın giderilmesinde alternatif tıp yöntemi olarak da kullanılan tuz terapisi Himalaya'da ilgi görüyor.

Astım, bronşit, egzama, sedef, kronik kulak-burun-boğaz hastalıkları ile uykusuzluk ve stres gibi rahatsızlıkların giderilmesinde alternatif tıp yöntemi olarak da kullanılan Himalaya tuz terapisi çok etkili olduğu iddia ediliyor. Himalaya bölgesinde oluşan tuzlar Türkiye'de ve diğer ülkelerde yaşayan insanlardan yoğun ilgi görüyor.

Himalayatuzu sipariş etmek için tıklayınız lütfen...Himalayatuzu gelişmiş batı ülkelerinde tedavi amaçlı olarak uzun zamandır kullanılıyor. Birçok tuz odası yıllardan beri terapi olarak uygulanıyor. Bilimsel olarak biyokimyasal, mikrobiyolojik ve bağışıklıkla ilgili yapılan araştırmalarla tuzun insan sağlığına yararları ispatlanmıştır. Himalaya tuz terapisi; astım atakları, alerji, akut solunum yolu hastalıkları, KOAH, burun tıkanıklığı, orta kulak iltihabı, mronik bronşit, zatürree, öksürük, hırıltı soğuk algınlığı ve grip, sinüzit, egzama, sedef hastalığı ve Saman nezlesi gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılıyor.

Himalaya tuz odaları!

Tuz odaların zemin, tavan ve duvarları doğal Himalaya tuzlarla kaplanmak suretiyle, insanların üzerinde rahatlatıcı etki sağlıyor. Himalaya Tuz odasında yüzde 40-50 oranında değişen bir nem havası bulunuyor. Himalaya Tuz terapisinde odaların sıcaklık durumu ise 20-24 derece arasında tutuluyor. Tuz odası terapisinde çocuklar 20, yetişkinler ise 40 dakika odada kalması öneriliyor.

5 gün üst üste yapılan seansların daha sonra mümkünse ayda 2 kez yapılması tavsiye ediliyor!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları