Yok Böyle Dans yarışması başlıyor...

Yok Böyle Dans yarışması başlıyor... Galeri

Yok Böyle Dans 2 başlıyor!

Yok Böyle Dans 2 başlıyor!


Yok Böyle Dans 2 çok yakında...

Yok Böyle Dans geçen sezon üzücü bir olay ile son bulmuştu. Defne’nin ölümü sadece dans yarışmasını değil tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Bu üzücü olaydan sonra yarışmaya ara verilmişti ve sonra tekrardan kaldığı yerden devam etti. Şimdiyse Yok Böyle Dans 2 yakında televizyon ekranlarında olacak. Bu heyecana ortak olmak için sizde Yok Böyle Dans sayfasını takip etmeye devam edin.

Yeni sezonda Yok Böyle Dans yarışacak olan muhtşem dans yarışmacıların isimleri ise şöyle:

Zeynep Tokuş,
Çağla Şikel,
Petek Dinçöz,
Nihal Yalçın,
Ebru Şallı,
Hadise/Murat Boz,
Murat Dalkılıç,Y
ağmur Ataçan,
Engin Altan Düzyatan,
Ozan Doğulu,
Berkay,
Tolgahan SayışmanAcun Ilıcalı Yok Böyle Dans ile yine muhteşem!

Umuyoruz Show TV ekranında ünlü yarışmacılar yetenekleriyle yine göz kamaştırcaklar. Başarılı performansları ile Yok böyle Dans yarışmaya renk katan danscılar çok yakında Acun Ilıcalı  ile beraber Show Tv ekranında olacak. Daha önce güzel Azra Akın Yok Böyle Dans yarışmasında Lambada isimli dansıyla çok büyük beğeni toplamıştı...

Yok Böyle Dans yarışması fan sayfasına buradan ulaşabilirsiniz: yokboyledans.com

Fan sayfasında yarışma hakkında haberleri ve güncel videoları izlemeniz mümkün olacaktır. Bu bağlamda sitelerini açmış bulunuyorlar. Yok Böyle Dans yarışmasını fan sayfasından takip edebilirsiniz. Tüm haber ve videoları siteden direk izleyebilirsiniz.

Yok Böyle Dans Defne Joy sayfası

Yok Böyle Dans Fan sitesinde Defne Joy Foster Sayfasını Defne'nin anısına açmış bulunmaktalar. Sizlerde Defne Joy Foster hakkındaki görüşleri, anıları sevgilerinizi bu sayfadan dile getirebilirsiniz.

Eğer dilerseniz iletişim bölümünden yetkililerle irtibata geçerek yayınlanmasını istediğiniz video resim vb materyalleri yayımlayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları