İndirimlr'in moda blogları için düzenlediği bu ilk yarışmada sen de yerini al!

Yılbaşı Gecesi için En Güzel kombini yaratmaya var mısın?
Yarışmanın birincisi 750 TL değerindeki ödülün sahibi olacak! Eğer "Kombin yaratmakta üstüme yok!" diyorsan sen de mutlaka katıl; bu kıyasıya mücadeleyi kaçırma!

Yarışma: 750 TL bütçe ile yılbaşı gecesine en uygun gece kombinini yarat!

Tek yapman gereken, İndirimlr'in seçmiş olduğu online mağazalardan (liste için tıklayın) seçeceğin giysi, ayakkabı, çanta, aksesuar, takı, kozmetik ve parfüm ile en göz alıcı kombini yaratmak. 750 TL bütçe ile gerçekten baş döndürücü bir kombin yaratırım diyorsan; işte fırsat!
Facebook'ta yayınlayacağımız yarışma albümündeki kombini ile en çok “Like (Beğen)” alan ilk 10 aday jüri seçmelerine kalacak.
Ardından İndirimlr'in stil direktörleri arasından seçilen jürinin oyları ile belirlenecek adaylardan 1. gelecek yarışmacı 750 TL'nin sahibi olacak. 2. ve 3. yarışmacılar ise 250 ve 100 TL'lik para ödülünün sahibi olacaklar.
Yarışmaya katılım sağlayan tüm adaylara ise, blog yayınlarına teşekkür olarak sponsor mağazalardan özel hediye çekleri ve indirim kuponları armağan edilecektir.

Nasıl Katılırım?

 • 1

  30 Kasım 2012, saat 18:00'e kadar yarışmaya katılmak istediğine dair e-maili [email protected] adresine göndermelisin. Unutma ki, kombinin yer alacağı Facebook albümündeki sıralama, bu başvuru sırası göz önünde bulundurularak oluşturulacak.

 • 2

  Sana gönderilen "yarışmaya katılım" onay e-mailini cevaplayarak, belirlenen online mağazalardan yaptığın seçimleri; resimleri ve fiyatlarını, ürünün link'i ile birlikte bize göndermelisin.

 • 3

  Ardından, İndirimlr'in yönlendirmesi doğrultusunda, bu kombinini blogunda yayınlamalısın.

 • 4

  3 Aralık 2012 tarihinde, bu kombinin İndirimlr'in Facebook Sayfasında yarışma albümü içerisinde yayınlanacak ve yarışma resmen başlayacak.

Ödüller:

 • Birinciye 750 TL para ödülü ve İndirimlr yarışmasında birinci olduğuna dair web plaket,
 • İkinciye 250 TL para ödülü ve İndirimlr yarışmasında ikinci olduğuna dair web plaket,
 • Üçüncüye yarışmada üçüncü olduğuna dair web plaket ve 100 TL para ödülü,
 • Tüm katılımcılara, bu yayınları karşılığında yarışma sponsoru olan online mağazalardan hediye çeki,
 • Tüm katılımcılar, bir sonraki yarışmada öncelikli katılımcı olma şansını yakalayacaktır.

Yorumlarınızı Bekliyoruz!

Etkinlikle ilgili fikirlerinizi ya da sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

S.S.S.- Sık Sorulan Sorular

 • Yarışmaya katılım tamamen ücretsiz mi?

  EVET! Yarışmaya katılım tamamen ücretsizdir. Ancak yarışma sonunda katılımcılara verilecek hediye çeklerini belirtilen mağazadan alışveriş yapıldığı takdirde kullanılabilir.

 • Belirtilen mağazalardan bu ürünleri gerçekten almak zorunda mıyım?

  Hayır. Belirtilen 750 TL'lik bütçe hayali bir paradır ve sizden tek istenen bu para ile en güzel hayali kombini yaratmaktır. Ancak, bu şekilde yarattığınız kombin parçalarını bize eksiksiz olarak, resim, ücret ve link içerecek şekilde göndermelisiniz.

 • Belirtilen şekilde yazıyı blogumda yayınladıktan sonra ne yapmalıyım?

  Yarışmanın birinci adımı Facebook üzerinden yürütülecektir. Dolayısıyla bu aşamada, mümkün olduğunca çok “Like” almaya özen göstermelisiniz. Kullanıcılar, Facebook albümünde SİZİN kombininiz altına “Like” bırakmalıdır.

 • Sponsor mağazalardan kazandığım hediye çeki ile ne yapabilirim?

  Bu hediye çeki, size bu mağazadan yapacağınız online alışverişte belli oranda indirim sağlayacaktır. İsterseniz çeki kendi alışverişlerinizde kullanabilir, isterseniz bir başkasına hediye edebilirsiniz!

 • Yarattığım kombini üzerimde mi göstermeliyim?

  Hayır. Kombininizin parçalarını, online mağazadaki şekliyle sadece resmini bize göndermelisiniz.

 • Ödülümü almak için herhangi bir başvuru yapmalı veya herhangi bir yere gitmeli miyim?

  Hayır. Tüm organizasyon tamamen online gerçekleştirilecektir.

 • Benim blogum yok, yine de katılabilir miyim?

  Eğer blogunuz yok ise, Blogspot veya Wordpress kanallarından kolayca bir blog açabilir ardından da yarışmaya katılabilirsiniz. Kim bilir, belki de bu size bir blog tutmak için iyi bir fırsat sağlayacaktır!

 • * Tüm sorularınızı bize, [email protected] adresinden ulaştırabilirsiniz.

Bol Şans!

Kayıt & Şartlar

 1. 1. Kombin Yarat Kombin Kazan Yarışması:
  1. İndirimlr, bloglar arasında düzenlediği ilk yarışmayı gururla sunar. Yılbaşı gecesinde en baş döndürücü gece kombinini yaratan talihli yarışmacı birincilik ödülünün sahibi olacak. İkincilik ve üçüncülük ödüllerinin yanısıra, tüm katılımcılara da katılım hediyeleri verilecek. Konuyla ilgili her türlü soru ve şikayetiniz için [email protected] e-mail adresine gönderi yapabilirsiniz.
  2. İşte Kombin Yarat Kombin Kazan Yarışması'nın ayrıntıları.
 2. 2. Yarışma İçeriği
  1. 750 TL bütçe ile, yılbaşı gecesi için en nefes kesici kombini yarat ve 750 TL para ödülü kazan!
 3. 3. Katılımcı Sorumluluğu
  1. 3.1 Tek yapmanız gereken İndirimlr tarafından listelenen online mağazalardan (liste için tıklayın) hayali olarak alışveriş yapmak.
  2. 3.2 Ardından kombin yaratırken seçtiğiniz giysi, çanta, ayakkabı aksesuar, takı ve parfüm ürünlerinin RESMİNİ (jpeg, png, bmp, gif formatlarından herhangi biri olabilir); ÜRÜNÜN FİYATINI ve ÜRÜNÜN AÇIK LİNKİNİ mail yoluyla [email protected] adresine gönderdikten sonra, size verilecek öneriler ve direktifler doğrultusunda blogunda yayınlamak.
  3. 3.3 Verilen Resim, Fiyat ve Link bilgileri kesinlikle doğru olmalıdır, yanlış ve şüpheli bilgi yarışmacının yarışma dışı kalmasına neden olabilir.
 4. 4. Ödüller
  1. 4.1 Tüm katılımcılar, İndirimlr tarafından istenilen yazı ve linkleri bloglarında yayınlamalarına ve arşivlemelerine karşılık; ileride düzenlenecek diğer yarışmalarda öncelik hakkı kazanacaklar.
  2. 4.2 Her katılımcı, İndirimlr tarafından istenilen yazı ve linkleri bloglarında yayınlamalarına ve arşivlemelerine karşılık yarışma sponsorlarımızdan online mağazalarında geçerli olacak hediye çekleri ve indirim kuponları kazanacaklar.
  3. 4.3 Yarışmada üçüncü olacak yarışmacı, Kombin Yarat Kombin Kazan yarışmasında üçüncü olduğuna dair WEB PLAKET ve 100 TL PARA ÖDÜLÜ kazanacaktır.
  4. 4.4 Yarışmada ikinci olacak yarışmacı, Kombin Yarat Kombin Kazan yarışmasında ikinci olduğuna dair WEB PLAKET ve 250 TL PARA ÖDÜLÜ kazanacaktır.
  5. 4.5 Yarışmanın birincisi, Kombin Yarat Kombin Kazan yarışmasında birinci olduğuna dair WEB PLAKET ve 750 TL PARA ÖDÜLÜ kazanacaktır.
 5. 5. Nasıl katılacaksınız
  1. 5.1 Yarışma için seçilen tüm katılımcılara 23.11.2012 tarihinde yarışma davetiyesi mahiyetinde email gönderilecektir.
  2. 5.2 Yarışmaya katılmak isteyen blog sahipleri kendilerine gönderilen bu maile 30.11.2012 tarihine kadar bu etkinliğe katılmak istediklerine dair olumlu cevap göndermelidir.
  3. 5.3 Olumlu cevap veren blogculara hatırlatma amaçlı, kuralları ve ne yapılması gerektiğini açıklayan bir mail gönderilecektir. Bu gönderilen mailin ardından yarışmacı, İndirimlr'in seçtiği online mağazalardan istediklerinde “hayali” bir alışveriş yaparak, toplam 750 TL ile sınırlı olmak üzere çeşitli kombin parçaları seçecektir. Her seçilen kombin parçasının İSMİ, FİYATI, RESMİ ve MAĞAZADAKİ LİNKİ kaydedilmelidir. Daha sonra bu kaydedilen bilgiler, yarışmacıya gönderilen mailleri cevaplayarak tekrar bize gönderilmelidir.
  4. 5.4 İndirimlr editörleri gönderilen bilgileri inceledikten sonra yarışmacıya “ONAY” veya “DÜZELTME” ile ilgili mail göndereceklerdir.
  5. 5.5 ONAY alan yarışmacıya blogunda yayınlaması için bir tasarım gönderilecektir. Gönderilen bu tasarım eksiksiz bir şekilde yayınlanmalıdır. Blogcu isterse yayını içerisine ekstra yazı yazabilir, çeşitli paylaşımlarda bulunabilir. Ancak başka bir görsel kullanmamalıdır. Yarışmacı ayrıca, konuyu pekiştirmek adına birden fazla yayın yapabilir.
  6. 5.6 DÜZELTME cevabı alan yarışmacı, gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra 5.5.'te belirtilen adımı izleyecektir.
  7. 5.7 Blogcunun bu paylaşımı yayınlama tarihi, yarışmanın resmen başlayacağı 3 Aralık 2012 olarak önerilmektedir. Bu tarihten önce yayınlanan paylaşımlardan başka yarışmacıların faydalanma olasılığı göz önünde bulundurulmalıdır. Dolayısıyla; yayını erken yapan blogcunun bu çalışmasının bir başka blog tarafından kopyalanması konusunda İndirimlr sorumlu tutulmayacaktır.
  8. 5.8 Yarışma katılımları 30 Kasım 2012, saat 18:00 itibariyle sona erecek, 3 Aralık 2012 tarihinde ise İndirimlr'in Facebook sayfasında (sayfa için tıklayınız) resmen başlayacaktır.
 6. 6. Kazanma Koşulları ve Eleme
  1. 6.1 Her yarışmacının kombini, birbirine benzer şekilde, İndirimlr stil editörleri tarafından tasarlanarak bir Facebook albümü oluşturulacaktır.
  2. 6.2 Facebook albümündeki resim sırası, yarışmacıların yarışmaya katılmak için yaptıkları mail başvurusu sırası göz önüne alınarak oluşturulacaktır.
  3. 6.3 Yarışmanın ön elemesinde, bu albüm içerisindeki her yarışmacının kombini altındaki “Like (Beğen)” sayısı asıl belirleyici faktör olacaktır. Resim altındaki yorum sayısının elemede etkisi yoktur. Yarışmacılar, burada yayınlanan kombinlerinin daha fazla beğeni toplaması için reklam, tanıtım ve benzeri çalışmalar yapmakta serbesttir.
  4. 6.4 Facebook albümünde en çok “Like (Beğen)” alan ilk 10 yarışmacı sonraki aşamaya geçmeye hak kazanacaktır.
  5. 6.5 Facebook elemesinden geçen 10 yarışmacı, İndirimlr moda direktörlerinden oluşturulan 3 kişilik jüri ekibi tarafından oylamaya tabi tutulacaklardır. Bu elemede aşağıdaki konular etkili olacaktır. Her konu 5 puan üzerinden değerlendirilecek, ondalıklı sayı bazında verilecektir. (Örnek: 2,5 – 4,6 gibi).
   • 6.5.1 Kombinin yılbaşı gecesi konseptine uygunluğu,
   • 6.5.2 Kombin parçaları ve renklerinin birbiri arasındaki uyumu,
   • 6.5.3 Kullanılan farklı ürün sayısı (Ürün sayısı puanlama ile doğru orantılıdır),
   • 6.5.4 Kombin parçalarının ekonomikliği (Ürün fiyatları puanlama ile ters orantılıdır),
   • 6.5.5 Kombinin farklı bir gece etkinliğinde tekrar kullanılabilir olması.
  6. 6.6 Jürinin oylarıyla en yüksek puanı alan yarışmacı BİRİNCİ seçilecek, bunu takip eden puanlarla ise İKİNCİ ve ÜÇÜNCÜ belirlenecektir.
  7. 6.7 Jürinin verdiği tüm oylar, Facebook sayfasında hazırlanan ikinci bir albüm ile yayınlanacaktır.
  8. 6.8 Yarışmanın birincisi ayrıca, İndirimlr.com'ün ilgili sayfasında da yayınlanacaktır.
 7. 7. Yarışmacıların hayali alışverişi yapacakları online mağazalar
  1. Markafoni - http://www.indirimlr.com/satici/markafoni/
  2. Trendyol - http://www.indirimlr.com/ak/trendyol/
  3. Zizigo - http://www.indirimlr.com/satici/zizigo/
  4. Vipdükkan - http://www.indirimlr.com/ak/vipdukkan/
  5. Bir Varmış Bir Yokmuş - http://www.indirimlr.com/ak/1v1y-bir-varmis-bir-yokmus/
  6. Outletim - http://www.indirimlr.com/satici/outletim/
  7. MissPera - http://www.indirimlr.com/satici/miss-pera/
  8. Daybuyday - http://www.indirimlr.com/ak/daybuyday/
  9. Mudo - http://www.indirimlr.com/satici/mudo/
  10. Balerin Kozmetik - http://www.indirimlr.com/satici/balerin-kozmetik/
  11. Gurunzi - http://www.indirimlr.com/satici/gurunzi/
  12. Evoria - http://www.indirimlr.com/satici/evoria/
  13. Zoopa - http://www.indirimlr.com/satici/zoopa/
  14. Reymona - http://www.indirimlr.com/satici/reymona/
  15. Lidyana - http://www.indirimlr.com/satici/lidyana/
  16. Modanisa - http://www.indirimlr.com/satici/modanisa/
  17. Yeni Moda - http://www.indirimlr.com/ak/yenimoda/
  18. Etesettür - http://www.indirimlr.com/satici/etesettur-com/
  19. Morhipo - http://www.indirimlr.com/ak/morhipo/
  20. Modaset – http://www.indirimlr.com/satici/modaset/
 8. 8. Yarışmaya Katılım Şartı
  1. 8.1 Eğer yarışmacı 18 yaşının altında ise, ancak yasal vasilerinin izni ile bu yarışmaya katılabilir. Bu izin belgesinin bir kopyası (Fotoğraf, taranmış Doküman veya benzeri şekilde) imzalı olarak, ilk mailde [email protected] adresine gönderilmelidir.
  2. 8.2 Yarışmaya katılmak için bir blog sahibi olunmalıdır. Çünkü belirtilen yayını, belirtilen tarihler dahilinde blogunda yayınlamayan yarışmacılar yarışma dışı kalacaktır.
 9. 9. Yarışma Takvimi
  1. 9.1 Yarışmacılara gönderilecek davet mahiyetindeki e-mailin gönderim tarihi: 23 Kasım 2012.
  2. 9.2 Yarışmacının katılımına ilişkin e-maili göndereceği son tarih: 30 Kasım 2012, Saat: 18.00.
  3. 9.3 Yarışmacının ilgili yayını yapacağı tarih: 3 Aralık 2012.
  4. 9.4 Facebook elemesi için albümün yayınlanacağı tarih: 3 Aralık 2012.
  5. 9.5 Facebook elemesinin biteceği tarih: 10 Aralık 2012, Sabah Saat: 9.00 (Bu saatten sonra yapılan Like (Beğen)'ler hesaba katılmayacaktır.).
  6. 9.6 İndirimlr jürisinin yarışmacılar için oylama yapacağı tarih: 10 Aralık 2012.
  7. 9.7 Jüri oylarının yayınlanacağı ve yarışmayı kazananın yayınlanacağı tarih: 12 Aralık 2012.