2012 Kış Modası: Ünlü Markaların Online Kampanya Fırsatları ve Dahası!

2012 Kış Modası: Ünlü Markaların Online Kampanya Fırsatları ve Dahası! Galeri

Her sene değişen modaya ayak uydurmak… Birçoğumuz her sene değişen trendlere ayak uydurmaya çalışırız. Ancak her sene her mevsimde trendi takip etmek oldukça zor ve uğraştırıcı bir iştir.

2012 Kış Modası ve En Trend Modeller

2012 kışında bayanlarda, siyah renk oldukça ön plana çıkıyor. Neredeyse her markanın defilesinde siyah kazakları ve kabanları görmek mümkündür. 2012 kış modası birazda geçtiğimiz senelere benziyor. Neredeyse 2010 yılı trendi ile aynı diyebiliriz. Bu yılın en çok dikkat çeken özelliği de her kıyafete olmazsa olmaz uzun kabanlar. Kısa kabanlar pekte tercih edilmeyecek gibi görünüyor. Yine koyu renklerin ağırlıkta olduğu bir yılda pantolonlar siyah keten ya da blue jean tercih ediliyor. Kot pantolonların en önemli özelliği de çok sade ve gösterişten uzak olmaları. Sade bir kot veya keten pantolon ile birlikte siyah kabanlar gerçektende çok hoş bir uyum oluyor. Ayakkabı olarak kahverengi botlar göze çarpıyor. Kalın topuklu ve uzun botlar kış modelleri için en çok tercih edilen türler. Ancak yine kahverengi kısa botlarda kullanılabilir. Kaban altını ise bu yıl kazaklar oluşturuyor. Ancak kazaklarda açık renklerde tercih edilebiliyor. Koyu renkli bir kabanın altına yeşil renkli bir kazak gözleri kamaştıracak gibi görünüyor. Erkeklerde ise yine kış trendleri biraz sade geçiyor. Her yıl olduğu gibi bu sene de kot pantolonlar ön planda olacak. Bu sene kot pantolonlar çizik veya yırtık modelleriyle değil de düz modelleri ile ön plana çıkıyorlar. Bu sene ise kahverengi kazaklar göze çarpıyor erkek modellerinde. Kaban bu sene erkekler için pekte trend değildir. Sade görünümlü, gözü yormayan renkler öne çıkıyor. Çokta kalabalık edebilecek aksesuarlardan kaçınmış tasarımcılarımız, ayakkabılarda kısa ve koyu renkli botlar ağırlıktadır. Ancak bu sene botların topuk kısımları pekte yüksek değil. Bu durum boyu çokta uzun olmayanlarımız için iyi bir durum değil tabi ki ama tasarımcılarımız böyle uygun görmüş. Tabii ki bu senede bağcıklı botlar daha çok kullanılıyor. Paris’te tanıtılan 2012 kış modası ise biraz daha farklı oldu. Açık ve canlı renkler yoğunlukla kullanıldı. Kısa kabanlar ya da ceketler ağırlıktaydı. Ceket ve kabanlarda göze çarpan renkler mor, sarı, kırmızı, siyah, mavi, yeşil, turkuaz ve gri renkleri ve geçtiğimiz günler de Lacoste da erkek gömleklerini tanıttı. Spor tasarımdan biraz uzak ancak tam da resmi olmayan bu renler bu sene oldukça rağbet görecek gibi görünüyor. Gömlekler de mavi ve kırmızı tonları kullanılmış. Bu renkler özellikle erkeklerin yüz hatlarını ön plana çıkararak, sade ve hoş bir tasarım amacıyla hazırlanmış.

2012 Kış Modası Ürünler Kampanyalı Online Mağazalar

Kısaca bu yılın modası bilindiği gibidir. Her sene olduğu gibi bu sene de sokaklarımız renk renk, cıvıl cıvıl olacağa benziyor. Bu sene takip etmeniz gereken başlıca markalar, Lacoste, Mango, Abatte, Avva, Mavi ve Prada gibi firmalardır. Bayanlarda ise bu markaları, Penti, Stradivarius, Bershka, Lee ve Magic Form olarak sıralayabiliriz. En güzel modellerde ve cazip fiyatlar ile giyim ürünlerini Daybuyday, 1V1Y ve Morhipo'da bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Stradivarius
  • Prada
  • Penti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları