Musallat 2 Lanet filmi vizyon tarihi 2 Aralık 2011...

Musallat 2 Lanet filmi vizyon tarihi 2 Aralık 2011... Galeri

Musallat 2 Lanet sinema filmi 2 Aralık 2011'de vizyona giriyor!


2 Aralık 2011 vizyon tarihi!

Türk korku filmi tarihinde büyük bir etki bırakan ve çok başarılı olan Musallat filmin ikinci bölümü yolda...

Musallat filmin birinci bölümü 2007'de vizyona girmişti ve Türk sinemasında bir cin ilk kez görüntülenmiştir. Musallat filmi görsel efektleri ve çarpıcı hikayesiyle yerli ve yabancı korku filmi tutkunlarının büyük beğenisini kazanmıştı.

Musallat filmin yapımcısı Banu Akdeniz (Mia Film) korku filmi severlerine Musallat 2 Lanet'i sunuyor. 'Bugüne kadar yapılmış en iyi Türk korku filmi' diye kendinden söz ettiren Musallat'ın, gördüğü ilgi ve beklenti üzerine ikincisini sinemaseverlerle buluşturmak üzere harekete geçti Banu Akdeniz.


İkinci film Musallat 2 Lanet sinemaya geliyor...


Yönetmen koltuğunda yine ilk filmin başarılı ismi Alper Mestçi oturuyor. Mestçi Musallat 2 Lanet için şöyle konuştu: 'Bir buçuk saat değil, aylar sürecek derin bir korku yaşayacaksınız! Eve dönünce sinemadakinden daha fazla korkacaksınız!..'

Musallat 2 Lanet filmin başrollerini kim oyunuyor?


Musallat 2 Lanet filmin başrollerini Türkü Turan (Elif), Tülay Bursa (Ümmü), Selim Gürata (Turan), Zeliha Güney (Özlem), Sahliha İplikçi (Öykü), Levent Beceren (Yavuz), Başay Okay (Hatice), Ozan Öğüt (Cenk), Koray Şahinbaş (İbrahim), Sinem Öçalır (Hacer) paylaşıyor.


Film çekimleri 1 Temmuz – 10 Ağustos tarihleri arasında İstanbul ile İznik'te İhsaniye ve Sansarak Köyleri'ndeki değişik mekanlarda gerçekleşti.

Musallat 2 Lanet filmi Türk sinemasında birçok ilke imza atacak. Kullanılan plastik makyaj ve digital efektlerle yine çok büyük başarıya ulaşcak. Görsel efektler Unc Film Mehmet Çetin, Plastik makyaj (Emir Özer) ve Sanat Yönetmenliği(Aslı Akıncı) ise Dükkan-ül Hayal şirketi tarafından uygulanıyor… Dağıtımı Özen Film tarafından yapılacak filmin görüntü yönetmenliğini ise Türksoy Gölebeyi üstlendi.

Eğer korku filmini seviyorsanız Musallat 2 Lanet filmini mutlaka izlmelisiniz. Şimdiden merakla beklenen Musallat 2 Lanet filmin vizyon tarihi 2 Aralık 2011!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları