Başrolde Aşk oyuncuları yeni bölümüyle 16 Eylül'de...

Başrolde Aşk oyuncuları yeni bölümüyle 16 Eylül'de... Galeri

YENİ BÖLÜM 16 EYLÜL'DE TRT 1 EKRANLARINDA!

YENİ BÖLÜM 16 EYLÜL'DE TRT 1 EKRANLARINDA!


Başrolde Aşk dizisi yaz sezonunda tatile girince, seyirciler ünlü oyuncuların ekrana geri dönmesini sabırsızlıkla bekliyorlar. Başrolde Aşk oyuncuları 16 Eylül'de yeni bölüm ile TRT 1 ekranlarında olacak.

Başrolde Aşk dizinin ünlü oyuncuları kim?

Sevilen dizide yer alan ünlü oyuncular ise Mustafa Sandal, Dolunay Soysert, Erdem Yener, Vildan Atasever Bülent Kayabaş ve Nevra Serezli.


Başrolde Aşk oyuncuları Facebook ve Twitter'de


Geçtiğimiz günlerde Başrolde Aşk oyuncuları sette tekrar bir araya geldi. Yaz sezonu dolayısıyla birbirlerini çok özlediklerini ifade etti ünlü oyuncular. ilk set günlerinde dizinin fanatik hayranlarını da yalnız bırakmadılar. Başrolde Aşk oyuncuları, bundan böyle her hafta Facebook ve Twitter üzerinden dizi hayranlarını sette ağırlayacaklarını anlattı.Başrolde Aşk Dizisi sinema filmi oluyor!

Başrolde Aşk dizisi sinema filmi olabileceğini popçu Mustafa Sandal müjde verdi. Aldığı tepkilerden memnun olduğunu söyledi yakışıklı şarkıcı. Başrolde Aşk dizinin konuları ise: Günümüzün ünlüler dünyasında oyuncu ve menajerler arasında geçen olayları ve kadın- erkek ilişkilerini eğlenceli bir biçimde anlatıyor. Mustafa Sandal'ın oynadığı 'Gani Galip' karakteri ve para kazanmaya çalışan oyuncusu 'Sarp Sezgin'in yeni maceraları sizleri bekliyor.

16 Eylül Cuma akşamı Başrolde Aşk oyuncuları yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları