Mucizeyi Kadınlar Yaratır filmini izle...

Mucizeyi Kadınlar Yaratır filmini izle... Galeri

Mucizeyi Kadınlar Yaratır filmin ünlü Oyuncu Kadrosu

'I Don't Know How She Does It' sinema filmi Türkiye'de 23 Eylül'de vizyona giriyor!


Sarah Jessica Parker yoğun çalışan Kate rolünde...

Mucizeyi Kadınlar Yaratır 23 Eylül 2011 de Türkiye'de vizyona giriyor. Sinemaseverler ve tüm 'Sex and The City' hayranları bu filmi mutlaka izlemeli.

Mucizeyi Kadınlar Yaratır filmin konusu:
Bir finansal yönetim firmasında yoğun çalışan güzel Kate kocasına ve iki çocuğuna zaman ayırmak için çabalamaktadır ve işi ile evi arasında denge kurmaya çalışır. Güzel Kate'in bekâr arkadaşları onun bu enerjisinin nereden aldığını anlamakta zorlanmaktadır. , Önemli müşteri için New York’a sık sık iş gereği gezilere giden Kate, hayatı daha da karmaşık bir hale gelir.


Sarah Jessica Parker'ın yanı sıra komedi filminde yer alan ünlü oyuncular: Pierce Brosnan (James Bond), Jessica Szohr, Greg Kinnear, Christina Hendricks, Kelsey Grammer ve Olivia Munn. Merakla beklenen 'I Don't Know How She Does It' filmin yönetmenliğini Douglas McGrath üstelendi. Sarah Jessica Parker daha önce çok başarılı projeler için imza atmıştı. Bunların arasında en başta gelen tabiki 'Sex and The City' dizisi ve daha sonra izlenme rekoru kıran dizinin filmi oldu. 'Sex and The City' hayranları sinemalara akın etti ve film çok başarılı oldu.


Umuyoruz Sarah Jessica Parker Mucizeyi Kadınlar Yaratır film ile yine çok başırılı olacakdır!

23 Eylül 2011 itibariyle güzel oyuncuyu Türkiye sinema koltuklarından seyredebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları