Gossip Girl yine çok iddialı

Gossip Girl yine çok iddialı Galeri

Bu yıl modayı Gossip Girl belirliyor...

Bu yıl modayı Gossip Girl belirliyor...Gossip Girl en çok izlenen diziler arasında bulunyor ve yeni sezonda yine çok iddialı olacak. Giyiminiz ile göze çarpak mı istiyorsunuz? O zaman mutlaka Gossip Girl dizisini izlemeniz gerekiyor.

Gossip Girl oyuncuları kim?

'Sex and the City'den sonra giyim konusunda en etkili dizi olan Gossip Girl'ün ünlü oyuncuları Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Kaylee DeFer ve Kristen Bell. Geçtiğimiz günlerde sette görüntülenen Leighton Meester ve Ed Westwick muhteşem kıyafetleri ile gözden kaçmadı. Her ikisinin de kostümleri, bu sezonun trendlerini yansıtıyordu.

Gossip Gir dizisi ne zaman başladı?

Gossip Girl Türkiye'de ilk kez 2008 yılında ekrana geldi ve bu zamana kadar çok başarılı oldu. Yüksek izleyici sayısına sahip olan Gossip Girl dizisi ünlü yönetmen Josh Schwartz tarafından düzenlendi. Josh Schwartz daha önce izlenme rekoru kıran The O.C. dizinin yönetmenliğini üstlenmişti ve çok başarılı bir yapıma imza atmıştı.Gençlerin dizi tutkunu Gossip Girl

Yeni sezonda trendleriyle yine damgasını vuracak Gossip Girl. Kıyafetleri, hikayeleri ve oyuncuları ile diğer dizilerden farklı olan Gossip Girl muhteşem olacak. Kristen Bell Gossip Girl karekterini seslendiriyor ve dizide henüz görülmemiş bir karekter. Kendisi bir blogcudur ve Gossip Girl olarak New York Manhattan'ın Yukarı Doğu Yakası'ndaki yaşayan gençlerin etrafında döner ve hayatlarında olanları tümüyle anlatır. Gossip Girl'in anlattığı hikayeler daima zengin çoçukların yaşantısıyla ilgilidir vede annesi ile babası olan sorunlarıdır. Teenager'lerin görüp ve yaşadıkları herşey anlatılıyor; arkadaşlıkları, kıskançlıkları, depresyonları, seks hayatları veya kötü alışkanlıkları.

Gençlerin beklediği Gossip Girl iddilaı görüntüleri ile çok yakında...

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları