Roman 2011 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu

Roman 2011 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu Galeri

Roman, 2011 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu İngiltere'nin İstanbul Başkonsolosluğu'nda tanıtılacak

Roman, yeni sezon koleksiyonunun tanıtımı için İstanbul'un tarihi ve en görkemli binalarından biri olan İngiltere Başkonsolosluğu binasını seçti. Katalog ve reklam çekimleri de Tepebaşında bulunan Anglo-İtalyan stilindeki tarihi binada yapılan Roman 2011 İlkbahar – Yaz koleksiyonu önümüzdeki Cumartesi günü burada yapılacak bir defile ile tanıtılacak. Her zaman lüks tasarımlarıyla ön planda olan Roman'ın 300 parçalık koleksiyonu içinde yer alan 'Modern Romantizm' adlı 75 parçalık özel tasarımlarının konsept olarak Başkonsolosluk binasına uyması dikkat çekiyor.
Koregrfaisini Uğurkan Ererez'in hazırladığı defilede aralarında Serenay Sarıkaya'nın da bulunduğu 18 manken podyuma çıkacak.

Modern Romantizm

Zarif ve feminen tarzını bu koleksiyonda da sürdüren Roman, 50'li yılların feminen tarzını romantik bir stille harmanlıyor. Bu sezon Roman'da pembe, pudra, uçuk mavi ve krem renkleri ön planda; lüks tasarımlarda kullanılan romantik danteller, ipek kumaşlar, şifonlar ve brokarlar 50'li yılların romantik tarzını vurguluyor. A kesim pamuklu dantel elbiseleri, drapeli krep elbiseleri, koton sigaret pantolonları, dantel detaylı şık bluzları ve tabii yine 50'li yılların jakarlı takımları ile vücudu korse gibi saran çelik örme triko bluzlar, şifon detaylarla zenginleştirilmiş ipek karışımlı ince dökümlü triko hırkalar günün her saatinde şık olmak isteyen kadınlara hitap ediyor. Yeni sezon koleksiyonu hakiki kristal kolye ve broşlar, deri ve süet çanta ve ayakkabılardan oluşan genişlettiği aksesuar koleksiyonuyla; tasarımlarını pratik ve şık bir şekilde kombinleme imkanı sunuyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları