Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ikinci sezon şampiyonu Sefa Doğanay

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ikinci sezon şampiyonu Sefa Doğanay Galeri


Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, oyuncu Hülya Avşar ile reklamcı Ali Taran'ın da jüri üyeleri olduğu, Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci sezonu dün gece muhteşem bir finalle sona erdi.


Yaptığı taklitlerle seyirciyi gülmekten kırıp geçiren Sefa Doğanay, performansının ardından dakikalarca ayakta alkışlandı. İyi bir oyuncu ve komedyen olmayı hedefleyen Sefa Doğanay 1992 Trabzon doğumlu. Halen Marmara Üniversitesi öğrencisi olan Sefa, yarışmanın favorisi olan ilüzyonist Aref Ghafouri'yi halk oylamasında geçerek birinci oldu. Dünkü finalde yaptığı şovla seyirciyi hayretler içinde bırakan Aref, internette yapılan anketlerde hep açık ara öndeydi, ancak yaptığı ilüzyonların sırlarının yine internet üzerinden ifşa edilmesi oylarını düşürdü ve ilinci oldu.
Sefa sempatik tavırlarıyla, yaptığı Burhan Altıntop, Yıldız Tilbe , Nihat Doğan, Gönül Yazar ve Bülent Ersoy taklitleriyle, kısa sürede halkın sevgilisi haline geldi. Sosyal paylaşım sitelerinde onbinlerce hayranı olan Sefa Doğanay, birincilğinin açıklanması üzere göz yaşlarına boğuldu. Sefa bu birinciliği ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 100 bin TL'lik ödülünün sahibi oldu.
Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci sezon birincisi Sefa Doğanay'ı izlemek için tıklayın.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları